Sevgilim Benden Soğudu Mu Testi

Posted on

Sevgilim Benden Soğudu Mu Testi. Sevgilinizin size olan ilgisinin yeterli olmadığını mı düşünüyorsunuz? Bazıları bayraklar asar, uçaklar uçurur, fırtınalar kopartır, bazıları da sadece susar….

Sevgilim Beni Seviyormu Testi Sevgiliyi Kendine
Sevgilim Beni Seviyormu Testi Sevgiliyi Kendine from sevgiliyikendinebaglamaninyollari.com

Benim 2 yıllık bir ilişkim var ve zamanla ilişkimizde problemler oldu. Aşk ilişkisi öncesi hayal edilen durumlar, gıptayla bakılacak düşler silsilesi derken, bir anda insan kendi soru işaretleri ile baş başa bulabilir. Eşim beni aldatıyor mu testi içeriğimize hoşgeldiniz.hatırlarsanız bir önceki testlerde sevgilim beni aldatıyor mu?

Verdiğin Yanıtlara Göre Eski Sevgilin Seni Deliler Gibi Özlüyor.

Bu testi özel yapan nedenlerden biri de bu. Sevgilinizin davranışlardan artık soğuduğundan emin olduysanız iki seçeneğiniz var. Sevginin ne oldugunu tam olarak bilemedigimiz icin, çogunlukla, begeni ile sevgiyi birbirine karistiririz.begeni yaninda sahip olma arzusuyla açiga cikar!.bir nesneden hoslandiginda, begendigin seye sahip olmak ve uzerinde tasarruf edebilmek arzusuyla yasarsin….

Tam Bir Ilişki Koçu Gibi Sizi Doğru Yönlendirecek Bilgiler Paylaşacak.

Birinci seçenek, sizden soğuyan sevgilinizi tekrar ısıtmak ve eskisi gibi olmak, bu pek mümkün değilse geriye tek bir seçenek kalıyor, o da ilişkinizi sonlandırmak ve noktayı koymak. Son zamanlardaki kavgalarınızdan bunalmış olduğu için mi yoksa sadece heyecan aradığı için mi böyle oldu bilemeyeceğiz. Bazıları bayraklar asar, uçaklar uçurur, fırtınalar kopartır, bazıları da sadece susar….

Facebook, Instagram, Twitter’da Arabesk Içerikli, Ima Dolu Paylaşımlar Yapmanız Karşı Tarafı Sizden Soğutabilir.

Ayrı olduğunuza köpek gibi pişman. Ben kendisini çok seviyor ve önemsiyorum ama o artık beni arka plana atmış durumda. Benimde biraz işim olduğu için sorun olmaz.

Bazılarının Aşkını Kilometrelerce Öteden Hissetmeye Başlarsınız, Bazılarının Aşkı Ise.

Sevmek ise bundan cok farklidir…sevince, yalnizca. Sevgilim beni seviyor mu sevmiyor mu ne kadar seviyor gör. Aşk, insanların başına gelen en tatlı kabus desek yeridir.

Bu Yüzden Onun Aklından Çıkmıyorsun.

Mesajlarınızın muhatabı olan kişi dahil herkes sizin kimden bahsettiğinizi anlıyor. Her zaman dilimi için sevgilinizle beraber. Sevgilim benden soğudu mu testi ile çıkan sonuç gerçeğin aynası gibi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.