Kubra Tanis

Posted on

Kubra Tanis. Eşiyle fikren ve ruhen anlaşamadığını dava dilekçesinde anlatan ünlü oyuncu, boşanma konusunda anlaştıklarını belirtti. Şu sıralar aziz dizisinde mösyö pierre.

Kübra Tanış Kimdir? Fırat Tanış Kübra Tanış'tan Neden
Kübra Tanış Kimdir? Fırat Tanış Kübra Tanış'tan Neden from www.okubak.com

Ünlü çift 8 yıl süren evliliğin ardından yaşanan flaş gelişme sonrası gündem oldu. Oyuncu fırat tanış ile eşi kübra tanış’ın 8 yıllık evliliği tek celsede bitti. Evliliğini gözlerden uzak yaşayan oyuncu, boşanma sürecini de sessiz sedasız tamamladı.

Fırat Tanış Ile Eşi Kübra Tanış’ın 8 Yıl Önce Hayatlarını Birleştirmişti.

Oyuncu fırat tanış ile eşi kübra tanış’ın 8 yıllık evliliği, tek celsede bitti. Fırat tanış kübra tanış ile evli, çiftin zeyno adında bir kızı var. Njih dvoje su živeli zajedno osam godina, a iz braka imaju i jedno dete.

Son Olarak Aziz Dizisinde Mösyö Pierre Karakteriyle Izleyicinin Karşısına Çşıkan Fırat Tanış Ile 8 Yıllık Eşi Kübra Tanış 5 Dakikalık Bir Duruşmayla Boşandı.

Eşiyle fikren ve ruhen anlaşamadığını dava. Tanış, 8 yıllık eşi, çocuğunun annesi kübra tanış’a boşanma davası açtı. İkilinin, sekiz yaşındaki kızlarının velayeti anneye verildi.

Fırat Tanış Eşi Kübra Tanış'tan Boşandı.

Kübra tanış fırat tanış ile ne zaman tanıştığı bilinmemektedir. Kendisi oyuncu ve müzisyen fırat tanış’ın eşidir. Şu sıralar aziz dizisinde mösyö pierre.

Fırat Tanış, Kübra Tanış Ile Evlidir.

'aziz' dizisinin mösyö pierre'si fırat tanış sekiz yıllık eşinden beş dakikada boşandı. Başarılı oyuncu fırat tanış, 8 yıllık eşinden 5 dakikada boşandı. Evliliğini gözlerden uzak yaşayan oyuncu, boşanma sürecini de sessiz sedasız tamamladı.

He Has Appeared In More Than Thirty Films Since 1995.

Sve je bilo završeno za pet minuta, odnosno par se o svemu unapred dogovorio. Ünlü çift 8 yıl süren evliliğin ardından yaşanan flaş gelişme sonrası gündem oldu. Meteoroloji bu haftaya dikkat çekti!

Leave a Reply

Your email address will not be published.