Kolay Tığ Işi Yelek Modelleri Anlatımlı

Posted on

Kolay Tığ Işi Yelek Modelleri Anlatımlı. Bayan yelek modelimiz atolyehobi bayan yelek modelleri içerisinde yerini almış, motifli kolay yelek yapımında tek renk ip kullanılmış, sizler dilerseniz farklı renklerde uygulayabilirsiniz, ayrıca yapacağınız ölçülere göre yelek modelimizi büyütebilirsiniz.tığ işi biliyorsanız yapımı da sizi fazla zorlamayacaktır, videoları izleyerek nasıl yapıldığını. Bu oyaları sizler de severek yapacaksınız.

Tığ İşi Yelek Modelleri Baştan Sona Anlatımlı
Tığ İşi Yelek Modelleri Baştan Sona Anlatımlı from elisiorgudukkani.com

Bayan yelek modeli nin yapımı çok kolay, öncelikle 60 tane ikili tırabzan yaparak, 5 sıra. Videolu anlatımlı olarak yelek desenlerinin yapım aşamalarına yelek modelleri kategorisindeki anlatımlardan ulaşabilirsiniz. Dantel yelek modelleri anlatımlı olarak videoda yer almakta.

Kolay Tığ İşi Bebek Yelekleri.

2 model için 44 zincir +1 zincir. Bu modelimizde de fıstıklar kullanıyoruz. Yelek modelleri aralık 8, 2017, yorum yok yelek modelleri.

10 Numara Örgü Tığı Ile Plastik Halkaların Üzerine Siyah Iple Sik Iğne Yapıyoruz.

Motiflerin birleştirilmesi için aralara uzunca bir zincir çekiyoruz. Direk modele başlayabilir veya tığ işi lastik. Kolay tığ işi yelek modeli.

Özellikle Tığ Işi Ile Yapılan Bu Örgü Modellerine Ilgi Oldukça Fazla.

Etol şal modellerinde de kullanabileceğiniz bir örnek. Ağırlıklı olarak krem rengi seçiliyor ama sizler her renk ile çalışabilirsiniz. Bayanlar için tığ işi yelek örneklerini bir galeriye sığdırmaya çalıştım en güzel modelleri seçtim aslında onlarca fotoğraf yükleyebilirdim ama ben.

Sizde Isterseniz O Şekilde Örebilirsiniz.

En kolay tığ işi yelek modeli yapımı. Bu konuda bir bilgi sahibi değilseniz o zaman tığ işi bebek yelek modellerini ve anlatımlı videolarını da inceleyebilir, kolay bir şekilde fikir alabilirsiniz. 2.2 mm tığ ile model anlatılmış.

Tığ Işi Yelek Modelleri Genç Hanımlar Için Oldukça Şık Ve Naif Duracak El Işlerinden Bir.

Tığ işi yelek modeli anlatımlı olarak hazırlanan örneği farklı örgü modelleri ve yapılışlarında da kullanabilirsiniz.tığ işi yelek modeli kolay ve gösterişli. Gelin yeleği modelleri tığ örneklerinde fıstıkları, örümcekleri çok kullanıyoruz. Birbirinde şık battaniye örgü modelimi arıyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.