Ismail Ege Şaşmaz Ifşa

Posted on

Ismail Ege Şaşmaz Ifşa. Born in manisa, turkey #1. Atv kanalında yayınlanmış olan güven bana programına katılmış ardından güneşi beklerken adlı dizide barış karakterini, serçe sarayı adlı dizide ise tolga karakterini canlandırmıştır.

İsmail Ege Şaşmaz’dan evliliğe ilk adım! İsmail Ege Şaşmaz
İsmail Ege Şaşmaz’dan evliliğe ilk adım! İsmail Ege Şaşmaz from www.takvim.com.tr

Oyunculukla tanışması okul yıllarında olmuştur. Kanımca abi kardeşi oynasalar hiç sırıtmazlar. He got his big break starring in the hit tv show waiting for the sun (2013) in 2013.

Dila Danisman Was Born In Istanbul And Is Currently 33 Years Old.

The show was a huge success and ran for a year and a half. İsmail ege şaşmaz, 25 kasım 1993 tarihinde manisa’da dünyaya gelmiştir.kardeşi ahmet şaşmaz da kendisi gibi oyuncudur.orta öğretim eğitimini polinas anadolu ve endüstri meslek lisesi’nde tamamlamıştır. Sevda erginci, perihan savaş, fikret kuşkan ve i̇smail ege şaşmaz’ın başrollerini paylaştığı el kızı dizisi 2.bölümü yayınlandı.

He Got His Big Break Starring In The Hit Tv Show Waiting For The Sun (2013) In 2013.

Sevda erginci, perihan savaş and i̇smail ege şaşmaz share the lead roles. They’ve been together for approximately 5 years, 1 month, and 6 days. Kanımca abi kardeşi oynasalar hiç sırıtmazlar.

Rose To Fame In 2017 Bringing To Life Feyzullah Altiparmak On The Series Soz.

The couple started dating in 2017. Ismail ege sasmaz was born on june 25th, 1993 in izmir, turkey. Ismail ege sasmaz fans also viewed.

Ismail Ege Sasmaz Has Also Starred In Several.

İsmail ege şaşmaz ile hande ünal tatil sezonu bodrum'da from www.haberler.com. Si è diplomato presso la polinas anatolian and industrial. Manisa belediyesi konservatuarı’nda eğitim almıştır ve ilk deneyimini lise yıllarında oynadığı “acil servis” tiyatro oyunu ile başlamıştır.2013 yılı ile en çok izlenen ve sevilen “güneşi beklerken “dizisi ile şimdilerde ise birçok başrol çıkaran dizinin kadrosunda i̇smail ege şaşmaz da kamera.

Lise Döneminde Manisa Belediyesi Liseler Arası Tiyatro Yarışması’nda ‘Sınıfta Acil Servis’ Isimli Tiyatro Oyunu Ile Sahneye Çıkan Şaşmaz.

İsmail ege şaşmaz ha avuto la sua prima esperienza di recitazione con lo spettacolo chiamato emergency service al manisa municipality high school theatre competition. Ünlü oyuncu i̇smail ege, tezgah adlı tiyatro oyununun sezon açılışı öncesinde muhabirlerin sorularını yanıtladı.türkiye’nin ilk ve tek sosyal yaşam kanalı; İsmail ege şaşmaz manisa çağatay uluçay i̇lköğretim okulu ve polinas endüstri meslek lisesi mezunu’dur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.