Harry Potter Hangi Asa Senin Testi

Posted on

Harry Potter Hangi Asa Senin Testi. Şimdiden uyaralım, bu harry potter testi cidden zorlu. Mösyö taha asa testi mp3, mp4 indir dur.

Hangi Harry Potter Kötüsüsün? Kişilik Testi!
Hangi Harry Potter Kötüsüsün? Kişilik Testi! from yeppuu.com

Patronus, ruh emicileri savuşturmak için bir savunma büyüsü olan patronus büyüsü tarafından üretilen bir sihir biçimidir. Her denemenizde 24 soruluk havuzumuzdan rastgele 10 tanesini soruyoruz! Döküm yaparken gümüş bir hayvan koruyucusu üretir.

Harry'nin Seni Dünyanın En Mutlu Insanı Yapacağı Aşikar!

Sizlerin hangi hogwarts öğrencisi olduğunuzu test ediyoruz. Seçmen şapka testinin bu versiyonu gerçek psikometrik ögeleri kullanarak hangi hogwarts binasına ait olduğunuzu belirleyecektir. Hangi hogwarts okulu öğrencisi olduğunuzu merak ediyorsan bunu sizler adına test ediyoruz.

Eğer Bir Muggle Isen Harry Potter Testi Senin Için Bir Facia Olabilir.

Mugglefun'a göre çözülebilecek en zor harry potter testi. Harry potter dünyasında asaların önemi büyüktür. Harry potter bina testi adlı testimize asalarınız hazırsa geçiyoruz hadi bakalımm….

Şimdiden Uyaralım, Bu Harry Potter Testi Cidden Zorlu.

Derslerinde pek iyi olmasanda geleceğin parlak görünüyor. Soru 2 out of 4. Her denemenizde 24 soruluk havuzumuzdan rastgele 10 tanesini soruyoruz!

Peki Hayranlar Olarak Bizler Bu Asaları Ne Kadar Tanıyoruz?

Patronus, veli, koruyucu veya koruyucu anlamına gelir. Harry potter reading rastgele tekerlek. Severus snape'in görünüşünü taklit eden boggart'a karşı hangi büyüyü kullandı?

Sitede Hala Hogwarts Binanızı,İlvermorny (Amerikadaki Büyücülük Okulu) Binanızı,Patronus Ve Asanızı Seçebiliyorsunuz.elbette Testlerle,Yani Size Seçenekler Veriliyor Ve Seçtiklerinize Göre Hogwarts Ve İlvermorny Binanızı,Patronus Ve Asanızı Seçiyorsunuz.çok Keyifli Ve Eğlenceli Testler Bu Arada.oynarken Çok Zevk Aldım.

Bilmiyorum elimin acısını hafifletip şaka yapmaya hazırlanırım. Empati becerin yüksek ve naziksin de. Sihirbazlar ve mugglelar dünyasının ceosu, hogwarts'ın gizli lideri ve de herkesin yanında bulundurması gerekensin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.