Harry Potter Asa Testi

Posted on

Harry Potter Asa Testi. Çok çok yetenekli olduğunu biliyoruz, fakat biraz da dengesizsin. Explore curious quizzes for all levels.

Mugglefun’a Göre Çözülebilecek En Zor Harry Potter Testi
Mugglefun’a Göre Çözülebilecek En Zor Harry Potter Testi from fantastikcanavarlar.com

Finding your wand is a rite of passage for all young wizards and witches. Kendimden ödün vermeden yaparım ama yaparım. Sen harry potter kadar eşsiz ve seçilmiş birisin.

So What Are You Waiting For, Discover Yours Now In The Harry Potter Fan Club Online Wand Experience.

Hangi̇ harry potter karakteri̇si̇n ? Seni seçecek asa harry potter 'ın asası! Pottermore'da yayınlanan patronus testini çözdüm, ben de patronusumu ilk kez sizlerle birlikte gördüm.

You Can Read More About The Founders Of Hogwarts Or The Wily Old Sorting Hat And Even Your House Ghost.

Peki hayranlar olarak bizler bu asaları ne kadar tanıyoruz? You'll find out soon enough. This version of the patronus test will determine what form your patronus will take, using real psychometric items.

Brought To You By Wizarding World Digital, A Partnership Between Warner Bros.

The sorting hat is one of the cleverest enchanted objects most witches and wizards will ever meet. Bu videoda sizlerin yoğun isteği üzerine wizarding world sitesinden asa testi çözdük. Finding your wand is a rite of passage for all young wizards and witches.

Delivering The Latest News And Official Products From The Wizarding World And Our Partners.

Biraz kafası dağınık, biraz dramatik ama tam anlamıyla orijinal bir karakter olan profesör trelawney çıktı sana! Explore curious quizzes for all levels. Kağıttan asa mı olur demeyin, çok da güzel olur.

Harry Potter Dünyasında Asaların Önemi Büyüktür.

Çok çok yetenekli olduğunu biliyoruz, fakat biraz da dengesizsin. Sen harry potter kadar eşsiz ve seçilmiş birisin. Testi arkadaşlarınızla paylaşarak asalarının hangi ağaçtan yapılacağını öğrenin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.