Harry Potter Asa Testi Hangi Asa Senin

Posted on

Harry Potter Asa Testi Hangi Asa Senin. Bts'den biasın kim (lutfen kendine gore yap) bts biasını bul. Senin kadim gücünü ortaya çıkardığın yolun zorlu bir süreç olacak.

Bellatrix Lestrange Asa
Bellatrix Lestrange Asa from www.carpe.com.tr

Bu testle harry potter dünyasına dönüyoruz! Senin kadim gücünü ortaya çıkardığın yolun zorlu bir süreç olacak. Harry potter hangi asa senin testi.

Hangi Harry Potter Büyüsü Size Uygun?

Bu tür asaların sahipleri genellikle kararlarını değiştirir ve çelişkilerle içlerinden ayrılırlar. Peki hiç hangi profesör olduğunu merak etmiş miydin? Seni seçecek asa harry potter'ın asası!

Eh, Muhtemelen O Dünyada Yaşıyor Ve Bizlere Pek Belli Etmiyorsun.

Bu testle harry potter dünyasına dönüyoruz! Asa büyü kitabı görünmezlik pelerini güç yüzükleri her cevabı söykeyen bir alet şaka malzemesi sihirli gözlük zaman döndürücü Stresli olduğun anlarda kolayca çözümler üretebilme yeteneğin tıpkı hogwarts okulu’nun başarılı öğrencisi harry potter gibi!

Şimdi Dilersen Harry Potter Bina Testi Geçelim.

Bu testi çözdükten sonra seni en zor voldemort testi‘ne bekliyoruz. Testi arkadaşlarınızla paylaşarak asalarının hangi ağaçtan yapılacağını öğrenin. Yoksa siz hala patronusunuzun ne olduğunu keşfetmediniz mi?

Ancak Kendini Yeniden Doğurma Fırsatı Yakalayacak Ve Özel Gücünle Akıllara Durgunluk Veren Mucizeler Yaratacaksın.

Potterhead olup olmadığını öğrenmek için testi çöz. Soru 2 out of 4. Değişik ilgilerin, garip alışkanlıkların yüzünden bazen seni tanımayanlar sana garip garip bakabilir.

Lord Voldemortla Göz Gözesiniz(Tanımayan Varsa Söyliyim Harry Potter Ve Yandaşlarının Düşmanı)Ve Aniden Savaş Başladı Ne Yaparsınız

Brought to you by wizarding world digital, a partnership between warner bros. Zorlu harry potter testi 20 üzerinden 20 doğru! Senin kadim gücünü ortaya çıkardığın yolun zorlu bir süreç olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.