Google'ın Doğum Günü Çarkıfeleği Oyna

Posted on

Google'ın Doğum Günü Çarkıfeleği Oyna. Google herkesin bildiği gibi dünyanın en büyük arama motoru. Hazırlanan oyunlar aslında geçmişte google’ın özel günlerde ortaya çıkardığı doodlelardan oluşuyor.

Google'ın Doğum Günü Çarkıfeleği 19. Yaş Doodle'ı Oldu
Google'ın Doğum Günü Çarkıfeleği 19. Yaş Doodle'ı Oldu from www.tamindir.com

1998 yılında kurulan google yaş gününde eğlenceli bir doodle hazırladı. Yaş gününü bir doodle ile kutluyor. Arama motoru devi google, 4 eylül 1998 tarihinde kuruldu ancak doğum günlerini 27 eylül’de kutlamaktadır.

Yıldönümüne Kullanıcılarınıda Dahil Eden Google 19 Farkli Doodle Oyunundan Birini Oynayabileceğimiz Bir Çarkıfelek Yayınladı.

İşte google’ın kendi yaş gününe özel tasarladığı doodle olan “google doğum günü” hakkında detaylar… google 23. 18 yılını tamamlayan google bugün doodle oldu. Bunun sebebi ise, google ‘ın 27 eylül 2005 tarihinde rekor index sayısına ulaşması.

The Us Doodle For Google Contest Is Now Open!

Bundan tam 18 yıl önce larry page ve sergey brin tarafından takvimler 4 eylül 1998 tarihi gösterdiğinde kuruldu. Alınan bilgilere göre, bundan 18 yıl önce, 4 eylül 1998 tarihinde özel bir şirket olarak kuruldu. İşte google ‘ın kendi yaş gününe özel tasarladığı doodle olan ” google doğum günü ” hakkında.

Google’ın Doğum Günü Çarkıfeleği Olarak Adlandırılan Doodle Ile Oyunu Oynayabilirsiniz.

Yıl dönümünü maliyeti 2.3 milyar dolar olan sürpriz çarkıfeleği ile özel ve farklı şeyler yapmak istiyor. Dünyanın en büyük arama motoru olan google ne zaman kurulduğu merak konusu oldu. Google’ın arama ekranından ulaşılabilen oyunları.

Yaş Gününü Bir Doodle Ile Kutluyor.

Google'ın doğum günü çarkıfeleği nedir? Yılını sürpriz bir doodle ile kutluyor. Arama motoru devi google, 4 eylül 1998 tarihinde kuruldu ancak doğum günlerini 27 eylül’de kutlamaktadır.

Çarkın Her Dönüşünde Farklı Bir Oyun Ekrana Düşüyor.

نقوم بجمع أفضل الصور من مصادر مختلفة نشرها العديد من المستخدمين حول. 2005 yılından beri doğum gününü 27 eylül tarihinde kutlayan google'ın çarkıfelek şeklindeki doodle'ı farklı oyunlardan oluşuyor. Dünyanın en büyük arama motoru olan google bundan 18 yıl önce, 4 eylül 1998 tarihinde özel bir şirket olarak kuruldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.