Evlilik Yıldönümü Şiirleri Can Yücel

Posted on

Evlilik Yıldönümü Şiirleri Can Yücel. İyi ki varsın nice yıllarımız olsun sevgilim…. Gümüşten,altına, deniz kenarında el ele dolaşıp, bakıştık birbirimize, samanyolu ile başlayan, aşkımızın üzerinden, uzun yıllar geçsede.

Kocaya Evlilik Yıldönümü Mesajları Yıllar gelip 1.sayfa
Kocaya Evlilik Yıldönümü Mesajları Yıllar gelip 1.sayfa from sozlerin.enguzeli.net

Unutulmaz aşk şiirleri ile sizler de sevgilinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Maziyi sorgularcasına seninle, kim demiş, zamanla azalırmış duygular diye, baharları,mevsimleri, uzun yılları,geçirdik birlikte. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun.

Evlilik Yıldönümümüz Kutlu Olsun Aşkım… Mutluluğumuzun Bir Ömür Boyu Sürmesi Dileğimle Güzel Karıcığım.

Bir ömür birlikte yaşamaya söz veren çiftler için mutlu bir evliliğin sırrı şüphesiz. Can yücel aşk şiirleri, romantik aşk sözleri. Öyle sevmelisin ki beni,bu yazdıklarım korkutmamalı seni, tebessümler açtırmalı yüzünde.

Hayatımda Olduğun Için Sonsuz Teşekkürler Seni Seviyorum.

Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…. Gümüşten,altına, deniz kenarında el ele dolaşıp, bakıştık birbirimize, samanyolu ile başlayan, aşkımızın üzerinden, uzun yıllar geçsede. Allah’ın bana verdiği en büyük armağansın.

Evlilik Yıldönümü Için Göndereceğiniz Çiçek.

Evlilik yıldönümü şiirleri can yücel. Karıma altıncı evlilik yıldönümü armağanı. Bakalım can yücel’in kaleminden en etkili aşk şiirleri nelermiş.

Bu Dünyada En Büyük Mutluluk Huzurlu Bir Evliliktir Ve Ben Bu Dünyanın En Mutlu Kişisiyim.

Beni ben yapan senin varlığın canım! Seneler geçsin,sen beni bil ben seni bileyim istiyorum. Can yücel sözleri yazımızda, can yücel adlı başarılı yazarın etmiş olduğu en etkili ve en güzel sözleri, can.

Bugün, Yarın Ve Sonsuza Dek, Kendim Kadar Seni De Seviyorum.

İster cam kenarına koy, güneş alsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok. Birbirimiz sevmenin gururu olmalı “herşeyde”….

Leave a Reply

Your email address will not be published.