En Yakın Arkadaşa Kısa Notlar

Posted on

En Yakın Arkadaşa Kısa Notlar. Kısaca arkadaşa komik sözleri yazılı ya da resimli fark etmeksizin seç ona ulaştırmak gününüzü daha komik kılıyor olacak. Eski arkadaşların en güzel yanlarından biri onlar ile beraber saçmalayabilmenizdir.

Arkadaşa Hediye Notları
Arkadaşa Hediye Notları from www.bayzade.net

En yakın arkadaşa sözler en yakın arkadaş, bir nevi aile dışındaki kardeştir. En yakın arkadaş, mesafe uzak olsa bile desteğini hissettirendir. En yakın arkadaşa kısa sözler.

› En Yakın Arkadaşa Kısa Sözler.

Ona hitaben dostluk zerine kaleme alınmış bir mektuptur. Hakiki arkadaşlık sıhhatten farksızdır, kıymeti ancak elden gittikten sonra anlaşılır. Duygularınızı en iyi şekilde yansıtan kısa notlar ise, arkadaşınızla paylaştığınız tüm yaşanmışlığınıza değinen hoş bir detay olacaktır.

Sen Umudum, Vazgeçilmez Tutkum, Dünüm, Bugünüm, Yarınımsın.

# en nihayetinde, düşmanlarımızın sözlerini değil, arkadaşlarımızın sessizliğini hatırlayacağız. Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. Ama en önemlisi biricik arkadaşımsın.

Arkadaş Edinmenin Tek Yolu, Arkadaş Olmaktır….

Ekmeğim aşım helal olsun yiyene, içene. Sonradan sahip olunan bir aile gibidir. En yakın arkadaşlar, geceyi aydınlatan yıldızlara benzer.

Ben De Getirdim Ve Babam Geldi F5’ E Basıp Gitti.

Kısaca arkadaşa komik sözleri yazılı ya da resimli fark etmeksizin seç ona ulaştırmak gününüzü daha komik kılıyor olacak. Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. Sen benim tanıdığım en iyi arkadaşsın.

Iyi Ki Doğmuşsun Canım Arkadaşım.

Arkadaş edinmenin en iyi yolu bir arkadaş olabilmektir. Arkadaş, yanında kendin olabileceğin kişidir. Bazen bir ağlama duvarı, bazen en güzel gülüşlerin ortağı, bazen de güzelsözler bekleyen bir ilgi manyağıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.