Cep Telefonu Ile Kıble Yönü Bulma

Posted on

Cep Telefonu Ile Kıble Yönü Bulma. Örnek vermek gerekirse kıble bul ankara için arama motoruna ankara kıble yönü yazarak açıya. Uydu yön bulma programları gps sayesinde yönü tayin edebiliyor fakat ince ayar yapmak yada nokta atışı yapmak diyelim bu programlarla tam anlamıyla mümkün.

Telefon numarasından Instagram bulma 2020 YENİ YÖNTEM
Telefon numarasından Instagram bulma 2020 YENİ YÖNTEM from www.youtube.com

Kıble yönü hesaplama aşağıdaki kıble bulma aracında ilgili yeri seçtikten sonra hesapla butonuna basınız. Sendekiben, cep telefonu i̇le kıble yönü bulma nasıl yapılır ? 0 3 dakika okuma süresi.

Cep Telefonu Ile Kıble Yönü Bulma Oldukça Basit Bir Şekilde Gerçekleştirilebilir.

Dünya üzerindeki şu anki teknolojik imkanlarla 100% güvenilir tek kıble bulma metodu harita metodudur. Macqibla, bulunduğunuz yerin kıble'sini (mekke'nin yönünü) bulan bir kıble bulma programı dır. Cep telefonları için kıble yönü bulma uygulaması.

Örnek Vermek Gerekirse Kıble Bul Ankara Için Arama Motoruna Ankara Kıble Yönü Yazarak Açıya.

Macqibla 3.0.5 sürümünde bir takım hatalar. Android ve ios cihazları ile uyumlu. Namaz vakitlerinde özellikle daha önce bulunmadığımız yerlerde, kıble yönü ne tarafta diye sormaya, tedirginlik yaşamaya kıble bulma pusulası ile son veriyoruz.

Çünkü Kıble Olan Kabe Ülkemizin Güney'inde Kalmaktadır.

Düz bir yere telefonunuzu yatay olarak koyduktan sonra cihazınızı açıya göre ayarlayınız. Nerede olursanız olun, tarayıcınızı kullanarak kıbleyi bulun. İphone i̇le programsız kıble yönü bulma apple i̇phone telefonunuzun pusula uygulamasından faydalanarak bulunduğunuz yerin kıble yönünü dereceden faydalanarak bulabilirsiniz.

Kıble Için Cep Pusulası •••.

İphone pusulayı açtıktan sonra 147 derecelik açıyı ayarlayalım ve kıblenin yönünü kesin bir şekilde bulmuş olursunuz. Aynı zamanda programsız uydudan kıbleyi bul gibi çözümlere de. Yeni bir evin kıblesi nasıl bulunur?

Bu Makalelerde En Çok Dikkati Çektiğimiz Husus Pusula Ile Kıblenin Bulunması Yöntemi Oldu.

Sorusundan hareketle kıble yönü bulma tekniklerini teker teker açıkladık. Telefon ile uydu yön ayarı yapmak, cep telefon ile uydudan yön bulmak +905427280044. Son olarak cep telefonunuzdan navigasyonu açarak kıbleyi bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.