Bayan Peregrine'in Tuhaf Çoçukları 2 Türkçe Dublaj Izle

Posted on

Bayan Peregrine'in Tuhaf Çoçukları 2 Türkçe Dublaj Izle. Film sizleri 1970'li yıllara götürmektedir. Etkileyici gençlik kitabı i̇mkânsız kale türkçe olarak geliyor.

Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları Türkçe Dublaj izle HD
Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları Türkçe Dublaj izle HD from www.sinemafilmiizle.net

Film sizleri 1970'li yıllara götürmektedir. Orada, müdireleri bayan peregrine'e yardım etmenin bir yolunu arayan tuhaf çocukları, savaş yüzünden yaralanmış bu şehrin karanlık köşelerinde korkutucu sürprizler bekliyor. Bayan peregrine’in tuhaf çocukları “günler haritası” ile geri dönüyor.

Ransom Riggs (Based Upon The Novel Written By), Jane Goldman (Screenplay)Oyuncular:

Puanı 6.9 romandan uyarlanmış ailecek izlenebilecek macera dolu bu filmi. Asa butterfield, ella purnell, eva green, samuel l. Ransom riggs’in bayan peregrine serisi’nin tim burton imzalı filmini sizler için inceledik, eleştirdik, hayıflandık.

Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları Türkçe Dublaj Full Hd Izle,Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları Türkçe Dublaj Hd Izle,Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları Izle.

Discover images about bayan peregrine'in tuhaf çoçukları 2 izle totally has 22 images related with this images, hosted on alsuar barid. Kitap) “gergin, duygusal ve tuhaf mı tuhaf. Etkileyici gençlik kitabı i̇mkânsız kale türkçe olarak geliyor.

Miss Peregrine's Home For Peculiar Children.

Dizisup ile en son çıkan 2020 dizileri izleyebilirsin. Bayan peregrinein tuhaf çocukları orj. On tuhaf çocuk, ölümcül canavarlardan oluşan bir ordudan kaçıyor.

Gelin Yılın En Büyük Hayal Kırıklıklarından Birine,.

Bu adada “bayan peregrine’in tuhaf çocukları” adında bir evin kalıntılarını bulur. Peregrine adındaki kadının çocuklarının bıraktığı bir gizemli ada haritası bulan jacob, bu haritada olan yere zamanında dedesinin gittiğini öğrenir ve oda oraya gitmek için hazırlık yapmaya başlar. Bu çocuklar, bayan peregrine'in (eva green) koruması altında yaşamlarını sürdürmektedir.

Ancak Bu Çocukların Peşinde Korkunç Yaratıklar Vardır Ve Jacob Da Çok Geç Öğrendiği Tuhaflığıyla Onları Korumaya Çalışacaktır.

Gölge şehir ( bayan peregrine’nin tuhaf çocukları 2. Videoda sıkıntı olursa bunu bize bildirin, i̇yi seyirler dileriz.jacob (asa butterfield) zamana yayılan bir gizemin ipuçlarını keşfettiğinde, bayan peregrine'nin tuhaf çocuklar evini bulur. Ayrıca yabancı film severler için türkçe dublaj ve

Leave a Reply

Your email address will not be published.