۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول

Posted on

۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول. بعد از فعالسازی 20 گیگ اینترنت , 60 گیگ هدیه رایگان برای معلمان، مدیران و معاونین مدارس تمدید شد. آموزش دریافت اینترنت رایگان همراه اول تا 100 گیگ در مقاله ای جامع و کامل از سایت مخاطب که به همه روش های دریافت اینترنت رایگان همراه اول اشاره شده است.

کد فعالسازی اینترنت رایگان شاد ایرانسل و همراه اول
کد فعالسازی اینترنت رایگان شاد ایرانسل و همراه اول from www.khabarino.com

نکته قابل توجه این است که بسته ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان برای همراه اول و ایرانسل و دیگر اپراتورهای موبایل نیست. یکی دو روزی می باشد که برای کاربران واتساپ پیامی با مضمون «رایگان اینترنت 20 گیگابایتی» به مناسبت تولد واتساپ ارسال می شود. اپلیکیشن بامن 24 یک انتخاب هوشمندانه برای خرید بسته اینترنت همراه اول است تعلاوه بر ارائه بسته‌های متنوع اینترنت همراه اول، با هر خرید 10,000 تومان شارژ، یک گیگ اینترنت رایگان ویژه جوانان زیر 25.

دیشب درباره زمان فعال سازی ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان معلمان و مهلت استفاده برای شما نوشتیم.متاسفانه این بسته تا امروز برای خیلی از مشترکین فعال نشده بود ولی امشب خبر می رسد که بسته ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان معلمان.

۱۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول برای برنامه همراه من : همراه اول⭐️ اپراتور و ارائه دهنده خدمات مکالمه و اینترنت در ایران است و با نیوتخفیف از ⭐️جدیدترین و بهترین طرح‌های سیم کارت رایگان، تخفیف مکالمه و اینترنت⭐️ همراه اول و همچنین جشنواره ها و تخفیف های همراه اول باخبر. ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول,۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول یوسیم,۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول 97,۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول 4g,فعالسازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان.

برای دریافت 1 گیگ اینترنت 1 ماهه رایگان همراه اول کافیست ایمیلتان را به شماره.

۱۰ گیگ اینترنت رایگان ۳ روزه: در انتهای این پیام لینکی موجود می باشد که شما باید کلیک کنید، اما. یکی دو روزی می باشد که برای کاربران واتساپ پیامی با مضمون «رایگان اینترنت 20 گیگابایتی» به مناسبت تولد واتساپ ارسال می شود.

اینترنت رایگان 20 گیگا بایت با تعویض سیم کارت به G4.

20 گیگا بایت اینترنت رایگان ایرانسل مدت اعتبار 14 روز از ساعت 2 تا 10 صبح قابل استفاده می باشد. آموزش دریافت اینترنت رایگان همراه اول تا 100 گیگ در مقاله ای جامع و کامل از سایت مخاطب که به همه روش های دریافت اینترنت رایگان همراه اول اشاره شده است. بعد از فعالسازی 20 گیگ اینترنت , 60 گیگ هدیه رایگان برای معلمان، مدیران و معاونین مدارس تمدید شد.

۲۰ گیگ اینترنت هدیه همراه اول ویژه معلمین.

اینترنت هدیه 15 گیگابایت (مشترکین اعتباری) و 20 گیگابایت (مشترکین دایمی) همراه اول. همراه اول به مشترکین دایمی و اعتباری خودش ده گیگ اینترنت رایگان میده برای دریافت ده گیگ اینترنت کافیه همراه من رو روی گوشیت نصب کنی و ویدیو رو با دقت ببینی! ۲۰ گیگ اینترنت رایگان واتساپ :

کد فعال سازی 60 گیگ اینترنت رایگان همراه اول, ایرانسل….

سلام دوستان اومدم آموزش گرفتم ۲۰ گیگ اینترنت رایگان ۶۰ روزه رو بهتون یاد بدم. سلام، بسته نامحدود شبانه همراه اول با قیمت۲۵۰۰تومان ، دارای محدودیت حجمی ۲۰گیگابایت می باشد و پس از اتمام ۲۰ گیگ ، اینترنت کاربر بصورت آزاد محاسبه میگردد ولی محدودیتی در سرعت ندارد. اگر شما از اینترنت ۳g استفاده می کنید می توانید با تعویض سیمکارت همراه اول خود با سیم کارت های یوسیم و تبدیل سیم کارت خود به ۴g یا ۴٫۵g، پانزده گیگ اینترنت رایگان (مشترکین اعتباری) و ۲۰ گیگ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.