۰۰۹۶ کد کدام کشور است

Posted on

۰۰۹۶ کد کدام کشور است. پیش شماره سایر کشورها به قرار زیر است: هنگامی که قصد تماس گرفتن از خارج از کشور را دارید، هر صفری که در کد منطقه وجود دارد را حذف کنید.

شادترین و غمگین‌ترین کشور ‌هر قاره کدام است؟+ عکس بهداشت
شادترین و غمگین‌ترین کشور ‌هر قاره کدام است؟+ عکس بهداشت from behdasht.news

پیش شماره کشورها با حرف الف. کد کشور استرالیا برای تماس‌های بین المللی 61 است. کد ۰۰۵۳ برای کدام کشور است؟.

هر کدام از این پیش شماره‌ها در بخشی از این کشور رایج است.

جمهوری کوبا یکی از کشور های قاره ی آمریکای جنوبی است که از مجمع الجزایری در دریای کارائیب تشکیل شده است. در این استان از 14 پیش شماره استفاده می‌شود. شماره imei یک کد منحصر به فرد 15 الی 16 رقم برای هر گوشی و مدل جداگانه است.

همچنین در این جدول کد.

۰۰۴۰ کد کدام کشور است؟. شمارهای تلفن کانادا 11 رقمی می باشند، کد کشور کانادا 1 است و کد های مناطق و شهر ها از 3 عدد تشکیل می شوند. 01994287205 این شمار از کدام کشور است؟؟؟؟؟؟.

کد تلفن کشورها ، پیش شماره.

کد کشورها 0037 کد کشورها,کد کشورهای دنیا,کد کشورها 0044,کد کشورها 0049,کد کشورها 0072,کد کشورها 0039,کد کشورها 0037,کد کشورهای اروپایی,کد کشورها 234,کد کشورها و شهرهای جهان,کدهای کشورهای. برای تماس ابتدا کد کانادا سپس کد منطقه یا شهر و بعد شماره تلفن 11 رقمی را وارد نمایید. کد کشورها (پیش شماره کشورها)‌ عددی است كه با ۰۰ (+) شروع می‌شود و در تماس‌های خارجی باید پیش از وارد کردن شماره تلفن مورد نظر، شماره‌گیری شود.

هنگامی که قصد تماس گرفتن از خارج از کشور را دارید، هر صفری که در کد منطقه وجود دارد را حذف کنید.

کد کشور استرالیا برای تماس‌های بین المللی 61 است. رومانی در جنوب خاوری قاره ی اروپ ا قرار دارد پایتخت این کشور ششمین شهر بزرگ. پیش شماره کشورها را می‌توان به صورت شاخه درختی در نظر گرفت که پیش شماره بسیاری از کشورها مشتق شده از دو رقم اولیه است که این رقم به منطقه نسبت داده می‌شود.

مرجع کامل کد پیش شماره کشور‌ها، استان‌ها و شهرستان‌ها و همچنین پیش شماره های مناطق شهر تهران را در این بخش مور بررسی قرار دهید و کد کشور یا شهر مورد نظر خود را در کوتاهترین زمان ممکن بدست آورید.

کد تلفن کشورها و پیش شماره تلفن کشورها از جمله ( آلمان: این فهرست ممکن است ناکامل باشد و هرگز نتوان آن را کامل کرد. فهرست کامل کد کشورها و پیش‌شماره تلفنی سال 2017 کد تلفن تمام کشورها وجزیره ها.

Leave a Reply

Your email address will not be published.