یونیک فاینانس پلیس فتا

Posted on

یونیک فاینانس پلیس فتا. دادسرای جرائم رایانه ای وظیفه دارد تا پرونده های قضایی مربوط به. موج سرمایه‌گذاری در بازار بورس آنلاین جهانی بین جوانان هرات خیز بلندی برداشته است.

دستگیری ۶ سرشاخه‌‌ ‌شرکت هرمی یونیک فاینانس در خراسان رضوی
دستگیری ۶ سرشاخه‌‌ ‌شرکت هرمی یونیک فاینانس در خراسان رضوی from shahraranews.ir

به کلاهبرداری شرکت‌های هرمی یونیک فاینانس ورود کنید. اصلی شبکه هرمی یونیک فایننس ( unique finance) دستگیر شدند. می توان اسامی اعضاء را به راحتی در گوگل سرچ و سوابق آنها را بررسی نماییم.

یونیک فایننس (Unique Finance) یکی از کارگزاری هایی است که به علت پرداخت سود های بالای دلاری، مردم زیادی را وسوسه به سرمایه گذاری می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، «یونیک فاینانس»، شرکتی هرمی که در فاصله سال‌های ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۷ (یعنی همان سال. پلیس فتا بازهم نسبت به کلاهبرداری با پیامک جعلی ثنا هشدار داد پرداخت بیعانه در خرید از سایت‌های واسط ممنوع! مخالفان یونیک فایننس بر این عقیده اند که ماهیت این سایت مانند سایت های هایپ (hyip) و سیستم آن پانزی (ponzi) است.

سرشبکه‌ها و سرکرده‌های اصلی شرکت هرمی یونیک فاینانس در ۱۹ استان کشور شناسایی و دستگیر شدند.

این شرکت در سال 2016 فعالیت خود را شروع کرده است و به معامله سهام شرکت های بزرگی نظیر فیس بوک، اپل و مایکروسافت می پردازد. می توان اسامی اعضاء را به راحتی در گوگل سرچ و سوابق آنها را بررسی نماییم. این دادسرا وظیفه دارد جرائمی که در فضای سایبر رخ داده را

در صفحه نخست سایت یونیک فاینانس با آدرس فوق، به گزینه (درباره ما) مواجه می‌شویم که با کلیک بر آن فهرست اسامی اعضای شرکت بونیک فاینانس را مشاهده می‌کنیم.

یونیک فایننس صرفا نامی جعلی برای این گروه کلاهبرداری جذب سرمایه به شیوه هرمی است که خود را شرکتی قانونی و مشغول فعالیت در بورس نزدک آمریکا که به خرید و فروش سهام شرکت های مطرحی چون apple ، alphabet، face book می پردازد. پرونده های بسیاری در پلیس آگاهی و فتا برای پرده برداری از فعالیت این. بسیاری باور دارند که با سرمایه‌گذاری اندک در شرکت‌های فعال در حوزه‌ی بورس آنلاین، می‌توانند درآمد خوبی به جیب بزنند.

۱۴ آذر , ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۴.

همانطور که پیشتر اشاره کردیم، وظیفه پلیس فتا شناسایی و پیگیری جرائم در فضای مجازی است. کلاهبرداری شبکه هرمی «یونیک فاینانس». افراد سودجو با نصب قطعه ای سخت افزاری به نام “اسکیمر.

آدرس و شماره تلفن پلیس فتا استان تهران ( پلیس فتا شرق تهران, پلیس فتای غرب تهران, پلیس فتا اسلامشهر, رباط کریم ,قدس , بهارستان ) در این صفحه قابل مشاهده است

حیطه کاری پلیس فتا دقیقا در قانون جرائم رایانه ای تعریف می شود. بر فرض اینکه یونیک فاینانس یک صندوق سرمایه گذاری یا شرکت سرمایه گذاری باشد که درواقع ادعای جدید آن هاست باید بگویم که صندوق های سرمایه گذاری بورسی و غیر بورسی هم قوانین خاصی دارند که توسط سازمان بورس تایید شده و بر آنها نظارت می شود ولی هیچکدام از این قوانین مبنی بر اجبار به. کلاهبرداری پانزی، این روزها به ویژه با افزایش توجه مردم به بازار رمزارزها رواج یافته و پلیس فتا هم در این مورد هشدار داده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.