گذاشتن لوگو روی عکس Ios

Posted on

گذاشتن لوگو روی عکس Ios. بخش general settings در افزونه image watermark. بهترین نرم افزارهای ادیت عکس ios و لیست نرم افزارهای ویرایش عکس در ای او اس را بدون هیچ گزافه گویی معرفی می نماییم.شما با هریک از این اپلیکیشن های ios می توانید انواع ویرایش ها را روی تصاویر خود انجام دهید.

گذاشتن لوگو روی عکس در ios
گذاشتن لوگو روی عکس در ios from niksho.com

واترمارک تصاویر وردپرس این امکان را به شما میده تا با استفاده از اون بتونید تا به سادگی و بدون نیاز به استفاده از نرم افزارهایی همچون فتوشاپ اقدام به درج خودکار لوگو روی تصاویر وردپرس بکنید و در هر قسمتی از تصاویر سایت. قرار دادن لوگو روی عکس. سپس سند خود را بسته و لوگو را روی عکس مورد نظرتان پیست کنید.

Watermarkly روشی ساده ، سریع و رایگان است که می توانید یک لوگو به عکس خود اضافه کنید.

برای کوچک و بزرگ کردن لوگو،shift و alt (در ویندوز)/option (در مک) را با هم بگیرید تا با کلیک کردن در یکی از گوشه‌های لوگو بتوانید اندازهٔ آن را تغییر دهید. با دیدن این ویدئو به راحتی میتوانید لوگوهای خودتون را روی عکس بگذارید تا دیگران نتوانند از عکس شما سو استفاده کنند. اگه لوگورو خودتون طراحی کردید، برای خروجی گرفتن کافیه تا به منو فایل و بعد زیر منو اکسپورت و بعد زیر منو سیو فور وب مراجعه کنید و از گزینه های موجود پی ان جی ۲۴ رو انتخاب کنید.

شما میتوانید با هر نرم افزار گرافیکی این کار را انجام دهید.

امکان واترمارک تصاویر آپلود شده. اگر قصد قرار دادن لوگو بر روی عکس در فتوشاپ را دارید، مراحل زیر را گام به گام دنبال کنید: در صورتی که می‌خواهید افزونه به صورت خودکار لوگو را به تصاویری که آپلود می‌شوند، اضافه کند، این گزینه را تیک بزنید.

تا در صورتی که این عکس ها در سایت دیگری درج شد، کپی رایت و منبع آن مشخص باشد.

بهترین نرم افزارهای ادیت عکس ios و لیست نرم افزارهای ویرایش عکس در ای او اس را بدون هیچ گزافه گویی معرفی می نماییم.شما با هریک از این اپلیکیشن های ios می توانید انواع ویرایش ها را روی تصاویر خود انجام دهید. بخش general settings در افزونه image watermark. گذاشتن لوگو روی عکس با فتوشاپ.

برای قرار دادن لوگو روی عکس در فتوشاپ ابتدا تصویری که می‌خواهید لوگو روی آن قرار گیرد را باز کنید.

ابتدا نر م افزار فتوشاپ را بر روی دستگاه و سیستم خود راه اندازی کنید. یکی از معضلات خاص برای گذاشتن عکس در پست های اینترنتی وجود لوگو بر روی عکس است، با چند کار ساده و استفاده از فتوشاپ می توانید لوگو را حذف کنید. نمایش واترمارک برای پست‌‌های خاص.

به این ترتیب شما میتوانید با درج کپی رایت اختصاصی خودتان بر روی هر عکس، از انتشار غیر مجاز آنها وسط افراد دیگر محافظت کنید.

یک گزینه دیگر نیز در این قسمت به نام frontend watermarking وجود دارد که ما فعال کردن این گزینه این امکان را داریم که زمانیکه کاربران یک تصویر را روی سایت ما آپلود می‌‌کنند واترمارک روی این تصاویر نیز قرار خواهد گرفت. برای ذخیره کردن این تصاویر به صورت استیکر یا یک تصویر معمولی باید روی آیکون چرخدنده که در پایین صفحه قرار دارد کلیک کنید و گزینه image را انتخاب نمایید. Mytoolsoft watermark software 3.4 نرم افزاری با استفاده آسان برای اضافه کردن واترمارک ها به عکس های متعدد در یک زمان می باشد.شاید بارها و بارها برای شما هم پیش آمده که خواسته.

Leave a Reply

Your email address will not be published.