کد فعال سازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول

Posted on

کد فعال سازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول. سپس وارد برنامه شده و شماره موبایل خود را وارد کنید، یک کد تایید برای شما پیامک می شود آن را وارد کادر مربوطه کنید تا وارد منوی اصلی برنامه شویم. لازم به ذکر است با فعال سازی سیم کارت خود می توانید از اینترنت هدیه به مدت 6 ماه که ماهانه 4.

معرفی بسته اینترنت رایگان همراه اول مای رند
معرفی بسته اینترنت رایگان همراه اول مای رند from www.myrond.com

اینترنت رایگان 10 درصدی همراه اول (ثبت شماره دوستان) جالب است بدانید مشترکینی که تازه سیم کارت اعتباری خریداری کرده اند تا 30 روز بعد از فعال سازی می توانید یک شماره ( شماره دوست ) را ثبت کنند. سپس وارد برنامه شده و شماره موبایل خود را وارد کنید، یک کد تایید برای شما پیامک می شود آن را وارد کادر مربوطه کنید تا وارد منوی اصلی برنامه شویم. ۱۰ گیگ اینترنت رایگان هدیه بگیر!

لازم به ذکر است با فعال سازی سیم کارت خود می توانید از اینترنت هدیه به مدت 6 ماه که ماهانه 4.

برای دریافت 1 گیگ اینترنت 1 ماهه رایگان همراه اول کافیست ایمیلتان را به شماره 990009 ارسال نمایید. با یادگیری نحوه فعال سازی اینترنت همراه اول می‌توانید تنظیمات اینترنت همراه اول را بر روی گوشی خود انجام دهید و اقدام به فعال سازی اینترنت گوشی بکنید. ۱۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول برای کاربران + لینک فعال‌سازی.

دیشب درباره زمان فعال سازی ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان معلمان و مهلت استفاده برای شما نوشتیم.

۸ مهر , ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۸. با خرید سیم کارت اعتباری همراه اول می توانید از 24 گیگابایت اینترنت رایگان همراه اول بهره مند شوید. سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول که به نام یک خانم در پایگاه داده اطلاعاتی همراه اول ثبت شده‌اند، می توانند با یکی از دو روش زیر %30 بیشتر اعتبار دریافت.

کد تخفیف معتبر تا 2 Search.

اینترنت رایگان 10 درصدی همراه اول (ثبت شماره دوستان) جالب است بدانید مشترکینی که تازه سیم کارت اعتباری خریداری کرده اند تا 30 روز بعد از فعال سازی می توانید یک شماره ( شماره دوست ) را ثبت کنند. آموزش دریافت اینترنت رایگان همراه اول تا 100 گیگ در مقاله ای جامع و کامل از سایت مخاطب که به همه روش های دریافت اینترنت رایگان همراه اول اشاره شده است. گرفتن شماره #800* جهت اطلاع از سرویس های فعال.

سپس وارد برنامه شده و شماره موبایل خود را وارد کنید، یک کد تایید برای شما پیامک می شود آن را وارد کادر مربوطه کنید تا وارد منوی اصلی برنامه شویم.

بعد از فعالسازی 20 گیگ اینترنت , 60 گیگ هدیه رایگان برای معلمان، مدیران و معاونین مدارس تمدید شد. در ادامه مطلب به کد دستوری اینترنت ارزان و به‌صرفه همراه اول و سایر خدمات همراه اول با کد دستوری اشاره شده است. تماس تلفنی با شماره 9990.

و در ایران اولین اپراتور همراه اول راه.

بسته اینترنت هدیه به صورت تصادفی بین 100 مگابایت تا 100 گیگابایت و یک روزه (قابل استفاده از ساعت 5 صبح تا 19 عصر) می باشد. نحوه فعال سازی ۱۰ گیگ اینترنت هدیه همراه اول. در این مقاله کد فعالسازی 4 گیگ اینترنت رایگان هدیه دانش آموزی همراه اول برای برنامه شاد را در اختیار دانش آموزان و مسئولین محترم مدارس قرار داده ایم.

Leave a Reply

Your email address will not be published.