کانال تست هوش تصویری با جواب

Posted on

کانال تست هوش تصویری با جواب. این معماها را در خیلی از موارد به عنوان وسیله‌ای برای تست هوش تصویری و برای سنجش درنظر می‌گیرند. امیدواریم از این 4 تست هوش تصویری با جواب بهره کافی را برده باشید.

تست هوش تصویری ویسگون
تست هوش تصویری ویسگون from wisgoon.com

در این صفحه تعداد 25 سوال تست هوش تصوری به صورت گزینه ای به همراه جواب وجود دارد. آکاایران از بچه های کودکستان سوال هوش زیر پرسیده شد:«اتوبوس شکل زیر به کدام طرف حرکت میکند؟». تفاوت ها را بیابید (17) تست هوش:

خوشحالم که اینجا هستید تست هوش تصویری با جواب شما انسان نابغه ای هستید

امیدواریم از این 4 تست هوش تصویری با جواب بهره کافی را برده باشید. معمای تصویری با پاسخ + سوالات تست هوش. داستان تست هوش دزد را پیدا کن با جواب تست هوش تصویری:

جای علامت سوال چه عددی بگذاریم؟.

در این بخش از سایت روزانه تعدادی معمای تصویری جالب را به همراه پاسخ آنها در ادامه مطلب آماده کرده ایم. در این صفحه تعداد 25 سوال تست هوش تصوری به صورت گزینه ای به همراه جواب وجود دارد. زنگ تفریح 70.2 هزار دنبال‌ کننده.

این تصویر ها برای به چالش کشیدن ذهن شما طراحی و جمع آوری شده اند.

معماها و تست های هوش باید همه سطوح هوش و آی کیو را در نظر بگیرند و هم شامل معمای آسان باشند این تست هوش ها برای عملکرد ذهنی بهتر به شما پیشنهاد. معما | ۱۲ معمای سوالی کوتاه با جواب.

این معماها را در خیلی از موارد به عنوان وسیله‌ای برای تست هوش تصویری و برای سنجش درنظر می‌گیرند.

در ادامه 10 سوال تست هوش تصویری با جواب آورده شده است. یکی از انواع تست هوش، تست هوش تصویری با شکل است که ذهن شما را به چالش می کشد و معمولا قدرت پاسخ دهی شما به این سوالات نشان دهنده میزان آی کیو شما می باشد. نتیجه در انتهای آزمون مشخص خواهد شد.

۴ تست روانشناسی تصویری با جواب.

25 سوال تست هوش تصویری با جواب | ایران محتوا. در این صفحه تعداد 25 سوال تست هوش تصوری به صورت گزینه ای به همراه جواب وجود دارد. کانال معما , دانلود تست هوش کانال معما با جواب شامل معما جالب , معما سخت , معماهای تصویری و بازی های تست هوش و iq می باشد در کانال تلگرام معما و چیستان.

Leave a Reply

Your email address will not be published.