پیگیری کارت موتور سیکلت

Posted on

پیگیری کارت موتور سیکلت. برای پیگیری سند موتور سیکلت به نمایندگی فروش موتور مراجعه نمایید. پیگیری کارت خودرو از طریق پیامک و پست پیگیری کارت ماشین از طریق.

5 روش پیگیری کارت سوخت خودرو ، موتور و.. صفر کیلومتر و
5 روش پیگیری کارت سوخت خودرو ، موتور و.. صفر کیلومتر و from anzalweb.ir

صاحب موتور می‌تواند با ارائه مدارک لازم به دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کند. ابتدا حرف m، سپس ستاره، سپس شماره vin. این کارت به محل سکونت مالک خودرو ارسال خواهد شد.

گاهی ممکن است کارت ماشین به دستتان نرسد در این صورت کارت ماشین برگشتی محسوب می‌شود.

در جواب این سوال باید ابتدا ظرفیت موتور را بررسی کنیم. رهگیری مرسولات پستی از طریق کد ussd. قبضینو سرویس استعلام خلافی موتور سیکلت را ارایه می دهد.برای استفاده از این سرویس قبضینو به لینک خلافی موتور سیکلت مراجعه کنید.

برای موتورسیکلت های صفر کارت هوشمند سوخت صادر می شود اگر هنوز موفق به دریافت کارت سوخت نشده اید ابتدا از روش بالا استعلام بگیرید و در صورت عدم صدور کارت سوخت از طریق دفاتر پلیس +۱۰ اقدام به ثبت نام کنید.

از طریق سامانه پیگیری وضعیت کارت هوشمند سوخت خودرو نشانی سایت (epolice.ir) روش دوم: یکی از روش هایی که برای رهگیری مرسولات سازمانی نظیر شناسنامه خودرو ، پیگیری کارت ماشین ، گواهینامه ، اسناد موتورسیلکت ، کارت نظام وظیفه و. در صورتی که اقدام به ثبت درخواست، جهت دریافت کارت هوشمند سوخت موتور سیکلت نموده اید و هنوز، کارت خود را دریافت نکرده اید، می توانید برای پیگیری کارت هوشمند سوخت، به سرشماره 1101202040، پیامک بزنید.

(Vin در پشت کارت خودرو درج شده است) برای گرفتن آخرین وضعیت کارت سوخت باید شماره وي آی ان (Vin) کارت خودرو خود را به شماره اسمس 1101202040 ارسال کنید.

در این روش تنها با وارد کردن شماره پشت کارت موتور سیکلت می توانید خلافی موتور خود را مشاهده. اما برای موتور با طرفیت بیش از 200 سی‌سی باید حداقل 3 سال سابقه رانندگی (3 سال سابقه گواهینامه موتور) و 23 سال تمام داشته باشید. ابتدا حرف m، سپس ستاره، سپس شماره vin.

استعلام کارت هوشمند موتور سيکلت.

مراحل تبدیل عابر بانک به کارت سوخت. ابتدا حرف m، سپس ستاره، سپس شماره vin. برای این که پیامک شما صحیح پاسخ داده شود باید به شکل زیر آن را ارسال کنید که عبارت اند از؛.

سامانه رهگیری سند موتور سیکلت,اسناد موتور سیکلت,کارت موتور سیکلت,سامانه پیگیری سند موتور سیکلت,سامانه پیگیری.

برای پیگیری مرسولات پستی ناجا از طریق کد ussd مراحل زیر را دنبال کنید : برای استعلام آخرین وضعیت کارت سوخت هوشمند خود می توانید شماره وی آی ان را به سامانه 1101202040 بفرستید. مسائل و دغدغه های مالکان موتور سیکلت ها در ثبت نام کارت سوخت.

Leave a Reply

Your email address will not be published.