میمیرم برات به زبان ترکی استانبولی

Posted on

میمیرم برات به زبان ترکی استانبولی. Hoş görmek, bağışlamak, kusurları görmezlikten gelmek. این مطلب اولین قسمت از مجموعه کامل آموزش زبان ترکی استانبولی در کار و سفر است و برای یادگیری بهتر علاقمندان سعی گردیده است تا با تلفظ صحیح کلمات و کاربرد آنها در جملات آشنا شوید.

نام بیماری ها، مکالمه در هنگام مراجعه به بیمارستان آموزش
نام بیماری ها، مکالمه در هنگام مراجعه به بیمارستان آموزش from www.youtube.com

جملات تبریک تولد ترکی استانبولی عاشقانه. رفت و آمد ما ایرانی ها به ترکیه. من عاشق تو هستم.ewige liebe.

دلم برات تنگ شده.Ohne Dich Sterbe Ich.

نسلی پس از نسلی دیگر به دنیا آمد، بزرگ شد، نسلی دیگر را به وجود آورد و خود سرانجام. ۱۰۷۲ کلمه پرکاربرد ترکی استانبولی با معنی فارسی. در این بخش می خواهیم برخی از کلمات و عبارات عاشقانه ترکی استانبولی برای ابراز علاقه کردن را با هم ببینیم.

عشق جاودانه یا عشق ابدی.Du Bist Mein Schatz.

و با اساتیدی دارای مدارک دانشگاهی مرتبط با آموزش زبان ترکی استانبولی برگزار میگردد. تو خیلی شیرینی.i̇ch bin in dich ferliebt. اگر به فکر تحصیل در کشور ترکیه هستید احتمالا درباره آزمون یوس شنیده اید به دنبال اولین اقدام برای این کار می‌گردید.

مدرس مانند یک معلم کنار شماست تا به کتاب استانبول A1 مسلط شوید و پاسخ گوی سوالات می باشد.

[ ب َ ] (از ع ، اِ) (از عربی براءة) نوشته ای که بدان دولت بر خزانه یا بر حکام حواله ٔ وجهی دهد. پیشنهاد می گردد برای یادگیری موثر این آموزش حداقل روزانه یکبار با مراجعه به این صفحه فایل صوتی. به نمونه‌هایی از کتری نگاه انداخته و با ترجمه در جملات، گوش دادن به تلفظ و تمرین گرامر، زبان را.

روزی که آسمان آبی است و قرار است دست های تو در دست های من قرار بگیرد.

ترکیه کشوری زیباست با فرهنگی نزدیک به فرهنگ ایران اسلامی و دارای. آه عشق بالاخره درم رو زد. به نمونه‌هایی از دلم برات تنگ شده نگاه انداخته و با ترجمه در جملات، گوش دادن به تلفظ و تمرین گرامر، زبان را بیاموزید.

نوشته ایکه دولت به خزانه دار خود برای دریافت وجه و جز آن حواله می کند.

بررسی 'داروخانهترجمه‌ها به ترکی استانبولی. کتاب ۷۰صفحه ای که داستان کوتاه است باید به ترکی استانبو… روزی که پرندگان می خوانند و جشن می گیرند، روز آمدن توست.

Leave a Reply

Your email address will not be published.