مونا بانکی پور در خواب و بیدار

Posted on

مونا بانکی پور در خواب و بیدار. خانم بانکی پور بصورت حرفه ای در سریال خواب و بیدار بکارگردای مهدی فخیم زاده در سال 1381 در نقش همسر دانیال حکیمی بازی کرد. مونا بانکی پور در سریال خواب و بیدار، نقش همسر دانیال حکیمی را بازی کرد.

زندگینامه کامل مونا بانکی پور مادر دارا حیایی + زندگی شخصی
زندگینامه کامل مونا بانکی پور مادر دارا حیایی + زندگی شخصی from jadvalyab.ir

مونا بانکی پور که نقش همسر دانیال حکیمی را در سریال خواب و بیدار ایفا کرد مدت زیادی است که از بازیگری فاصله گرفته و میدان را به جوان تر ها داده است. مونا بانکی پور در سریال خواب و بیدار، نقش همسر دانیال حکیمی را بازی کرد. او همچنین، در فیلم سینمایی «خانه‌ای در شن» هم بازی داشته است.

او همچنین، در فیلم سینمایی «خانه‌ای در شن» هم بازی داشته است.

مونا بانکی پور سال 1380 سریال خواب و بیدار نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را. مونا بانکی پور (به انگلیسی: بازیگر نقش همسر دانیال حکیمی در سریال خواب و بیدار.

از اثر هنری بانکی پور در بازی در سریال «خواب و بیدار» «مهدی فخیم زاده» به یادها مانده که نقش همسر «دانیال حکیمی» را بازی می‌کرد.

Mona bankipour) هنرمند ایرانی، متولد دهه 1350 در تهران است. از اثر هنری بانکی پور در بازی در سریال «خواب و بیدار» «مهدی فخیم زاده» به یادها مانده که نقش همسر «دانیال حکیمی» را بازی می‌کرد. مونا بانکی پور در نقش شیرین (همسر علی جلالی) در این سریال حضور داشته است.

همانطور که می دانید در حال حاضر امین حیایی با همسرش نیلوفر خوش خلق زندگی می کند.

در بازیگری داشت.شخصی است که سابقه بازیگری در سریال «خواب و بیدار» (در نقش همسر دانیال حکیمی) و فیلم سینمایی «خانه ای در شن» رو دارد. گرچه امین حیایی بازیگر بسیار خوبی است اما همسر سابقش خیلی دراین عرضه به کار گرفته نشده است. مونا بانکی پور که نقش همسر دانیال حکیمی را در سریال خواب و بیدار ایفا کرد مدت زیادی است که از بازیگری فاصله گرفته و میدان را به جوان تر ها داده است.

خواب و بیدار سریالی است به کارگردانی و نویسندگی مهدی فخیم‌ زاده محصول سال 1380 است که از شبکه یک سیما به روی آنتن رفت.

خواب و بیدار در بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها (imdb) مصاحبه با مهدی فخیم زاده کارگردان سریال خواب و بیدار جام‌جم آنلاین فرزانه داوری مادرش بازیگر پیش از انقلاب است. وی در سال 1355 متولد شده و همسر اول امین حیایی و مادر دارا حیایی است.

سپس در فیلم خانه ای در شن سال 82 نیز حضور داشت، اما بعدها به همراه پسرش مدتی به خارج از کشور مهاجرت کرد.

عکس های مونا بانکی پـور با امین حیایی در فضای اینترنت موجود می باشد اما اطلاعات چندانی از این دو نفر که چه ارتباطی با هم دارند نمی تواند یافت. خانم بانکی پور بصورت حرفه ای در سریال خواب و بیدار بکارگردای مهدی فخیم زاده در سال 1381 در نقش همسر دانیال حکیمی بازی کرد. شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی مونا بانکی پور بازی در سریال خواب و بیدار بوده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.