مدل لباس مجلسی بالاتنه گیپور پایین کرپ

Posted on

مدل لباس مجلسی بالاتنه گیپور پایین کرپ. جدیدترین مدل لباس مجلسی پوشیده آستین دار کوتاه و بلند عروسکی، ماکسی، دخترانه،دانتل، کرپ، گیپور، ریون، حریر و تور | جدیدترین مدل پیراهن مجلسی گیپوردار چاکدار الگوی بالاتنه رو میکشین تا خط کمر و محل ساسونهارو مشخص کرده و یکی از روش گپی میکنین میذارین کنار برای قسمت گیپور و بعد الگوتون رو دکلته میکنین برای قسمت زیری.

مدل لباس مجلسی کوتاه بالاتنه گیپور جدیدترین مدل لباس
مدل لباس مجلسی کوتاه بالاتنه گیپور جدیدترین مدل لباس from tashrifino.com

مدل لباس مجلسی پوشیده با دامن شیری رنگ بالاتنه تور گیپور. مدل لباس مجلسی زنانه شیک و جدید بلند آبی نارنجی. سری اول لباس مجلسی حریر و گیپور برند کنزل ترکیه.

پیراهن کوتاه با بالاتنه گیپور و بدن نما.

مدل لباس مجلسی زنانه شیک و جدید بلند آبی نارنجی. که آدرسش اینجا بود مدل لباس مجلسی کنزل. عکس مدل پیراهن حریر مجلسی با بالاتنه گیپور.

100 سانتی متر برای مشاوره در مورد سایز و مشخصات دیگر میتوانید از طریق آیدی تلگرام Shana_Admin@ اقدام.

انواع مدل لباس مجلسی بلند با پارچه حریر گیپور مخمل ساتن و. مدل یقه قایقی نیز مناسب افرادی است که بالاتنه بسیار لاغر دارند، زیرا این مدل، قسمت سینه آن‌ها را پر و زیباتر نشان می‌دهد. برای سایز ٣٨، ٦۷ سانتی‌متر.

مدل لباس مجلسی گیپور , مدل لباس مجلسی.

الگوی بالاتنه رو میکشین تا خط کمر و محل ساسونهارو مشخص کرده و یکی از روش گپی میکنین میذارین کنار برای قسمت گیپور و بعد الگوتون رو دکلته میکنین برای قسمت زیری. سری دوم مدل لباس مجلسی گیپور. لباس مجلسی شیپوری شانه ها و قسمت بالای سینه تنگی دارد.

بلوز شلوار مجلسی ست فری سایز مناسب سایز 36 تا 44 جنس پارچه :

سری دوم مدل لباس مجلسی گیپور در طرح های زیبا رو ملاحظه می فرمایید. بعد آن از قسمت پایین سینه و یا کمر گشاد میشوند، این مدل لباس همانند مدل ماهی مناسب هر نوع اندام و. این لباس ترکیبی از کرپ، گیپور و شانتون است که باعث انعکاس حریر روی کرپ دامن می‌شود.

مدل لباس مجلسی 2019، 2018 ترکیه ای.

در مورد لباس از برند کنزل ترکیه قبلا یک مطلب دادیم. این پیراهن اولین ویژگی مثبتی که دارد رنگ مشکی آن است که شما را. اگر به دنبال مدل لباس مجلسی بلند گیپور می‌گردید که مدرن و زیبا به نظر برسد و طراح برای دوخت آن از گیپور در سرتاسر لباس استفاده کرده باشد، این آیتم از کالکشن بهاره «کریستین سیریانو» تمام موارد دلخواه شما را دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.