مدل لباس مجلسی بالاتنه پولکی پایین تنه حریر

Posted on

مدل لباس مجلسی بالاتنه پولکی پایین تنه حریر. معمولا در مدل های بلند و کوتاه از حریر، گیپور و دانتل با آستین های کوتاه و بلند دوخته میشوند؛ که جز مدل لباس مجلسی گیپور دو تکه محسوب می شوند. مدل لباس مجلسی کوتاه بالاتنه گیپور | جدیدترین مدل لباس مجلسی آستین دار و بلند گیپور.

۲۰۲۰ مجلسی پولکی مدل لباس مجلسی پولک دار جدید
۲۰۲۰ مجلسی پولکی مدل لباس مجلسی پولک دار جدید from rabicagalleri2020.blogspot.com

اگر عاشق پوشیدن لباس‌های پلیسه‌دار هستید، باید بگویم که این لباس مجلسی مخمل ترکیه با دامن پلیسه، یقه هفت و بالاتنه مدل چپ و راست که با یک کمربند نمادین به جنس مخمل جمع شده است از جمله مدل‌های پلیسه‌داری می‌باشد که از امتحان کردن آن پشیمان نخواهید شد. جدید ترین مدل های لباس مجلسی کوتاه. برای پوشیدن لباس مجلسی به شما پیشنهاد میکنیم که لباس های دارای بالاتنه رنگی بپوشید تا زیبایی های بدنتان بیشتر جلوه کند و به نوعی نقاط مثبت بدن تان بیشتر دیده شود.

اگر عاشق پوشیدن لباس‌های پلیسه‌دار هستید، باید بگویم که این لباس مجلسی مخمل ترکیه با دامن پلیسه، یقه هفت و بالاتنه مدل چپ و راست که با یک کمربند نمادین به جنس مخمل جمع شده است از جمله مدل‌های پلیسه‌داری می‌باشد که از امتحان کردن آن پشیمان نخواهید شد.

لباس مجلسی برای افراد چاق/اندام سیبی شکل رنگ های روشن در صورتی که درست استفاده شوند اندام را زیباتر نشان می دهد. این مدل را به کسانی که بالاتنه کوچک و کمرباریک دارند بسیار توصیه می‌کنیم. لباس مجلسی شیک بلند چاک دار به رنگ قرمز لباس مجلسی دخترانه بلند دو رنگ لباس مجلسی دکلته دامن پف دار و بلند قهوه ای رنگ لباس مجلسی جذب و بلند با پارچه حریر و نگین دوزی های نقره ای لباس مجلسی دکلته با دامن بلند پف.

عکس مدل پیراهن حریر مجلسی با بالاتنه گیپور.

این مدل پایین تنه را پرتر نشان می دهد اگر پایین تنه درشتی دارید بهتر است از این مدل استفاده نکنید. گلابی (پایین تنه بزرگ)، سیبی (بالا تنه بزرگ)، مستطیلی (ورزشکار)، ساعت شنی (سینه و باسن بزرگ در کنار کمری باریک) و همچنین مثلثی (سینه و شانه هایی پهن با کمر و باسنی کوچک) تقسیم می شود که بایستی هر گروه با شناخت کاملی نسبت به ویژگی های جسمانی خود. لباس های مجلسی معمولا در مراسم های خاص پوشیده می شوند؛ به همین علت باید دقت بیشتری صرف خرید آن ها شود.

مدل لباس مجلسی های یقه هفت ، نگاهها را بیشتر به بالاتنه و گردن شما معطوف می کنند و باعث می شوند که قسمت های پایین بدن شما که معمولا چاق تر است ، از نظر ها پنهان بماند.

مدل های ترکیبی از تور، گیپور و حریر باعث میشود تا استایل این لباس ها بهتر دیده شوند؛ که آن ها را با نام لباس مجلسی گیپور و حریر می شناسند. رنگ انتخاب کردید، بهتر است رنگ روشن برای بالا تنه و رنگ تیره برای پایین تنه. بهترین مدل شلوار زنانه‌ای که می‌توانید برای نیم تنه مجلسی پولکی تهیه کنید، شلوار پارچه‌ای پیلی‌دار، شلوار چرم یا دامن شلواری زنانه است.

مدل لباس مجلسی کوتاه بالاتنه گیپور | جدیدترین مدل لباس مجلسی آستین دار و بلند گیپور.

شیک ترین مدل های لباس مجلسی زنانه. جدیدترین مدل لباس شب پوشیده آستین بلند. شکل و فرم اندامتان در لباس مجلسی موضوع مهمی است که باید به آن دقت کنید تا در زیباترین و شکیل ترین شکل خود به نظر برسید.

جدیدترین مدل های لباس مجلسی بلند آستین دار، پوشیده، بدون آستین با پارچه های حریر، ساتن، گیپور، لمه در رنگ ها و طرح های ساده و گلدار

لباس مجلسی پولکی سبک های متفاوتی دارد؛ بسته به نوع مراسمی که قرار است در آن حضور پیدا کنید، لباستان را انتخاب کنید. چند مدل لباس مجلسی شیک و کوتاه از جنس ساتن. معمولا در مدل های بلند و کوتاه از حریر، گیپور و دانتل با آستین های کوتاه و بلند دوخته میشوند؛ که جز مدل لباس مجلسی گیپور دو تکه محسوب می شوند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.