مادر کامران تفتی در وقتشه

Posted on

مادر کامران تفتی در وقتشه. آنها فرزند اردشیر تفتی بازیگر قدیمی سینما تلویزیون هستند. بیوگرافی آراس بولوت اینملی و همسرش.

بهنوش بختیاری در برنامه وقتشه (4 عکس) عکسیاتو عکس بازیگران
بهنوش بختیاری در برنامه وقتشه (4 عکس) عکسیاتو عکس بازیگران from aksiato.com

فصل جدید برنامه “وقتشه” به زودی از شبکه نسیم پخش خواهد شد. وی فرزند اردشیر تفتی بازیگر پیشکسوت قبل از انقلاب بوده و علاوه بر هنر بازیگری، در عرصه خوانندگی نیز فعالیت می کند و اولین آلبوم رسمی خود را در اسفند ۹۴ منتشر کرده است. امیرحسین مدرس و همسرش در کنار محسن قاضی مرادی و همسرش

فصل جدید برنامه «وقتشه» با اجرای کامران تفتی در کنار یک بازیگر و یک روزنامه نگار خانم روی

وی فرزند اردشیر تفتی بازیگر پیشکسوت قبل از انقلاب بوده و علاوه بر هنر بازیگری، در عرصه خوانندگی نیز فعالیت می کند و اولین آلبوم رسمی خود را در اسفند ۹۴ منتشر کرده است. کامران تفتی اصالتاً اهل تهران است او یک برادر کوچکتر به نام کیوان دارد که متولد 1363 است و در زمینه موسیقی فعالیت دارد. کامران تفتی در روز نوزدهم فروردین ماه سال 1358 هجری شمسی چشم به جهان گشود و اکنون در سن 40 سالگی به سر می برد.

این قسمت از برنامه وقتشه.

امیرحسین مدرس یکی از فعال ترین هنرمندان در سینما ، تلویزیون و عرصه خوانندگی است که امشب مهمان کامران تفتی در برنامه وقتشه میشود. برنامه وقتشه با اجرای کامران تفتی تا چند روز دیگر در شبکه نسیم او برنامه وقتشه را در شبکه نسیم اجرا میکند که طرفداران زیادی دارد از پر مخاطب‌ترین برنامه‌های شبکه نسیم بعد از برنامه دورهمی میباشد.

مدیران صداوسیما نسبت به «وقتشه» دغدغه دارند.

بیوگرافی کامران تفتی و همسرش. وی یک برادر کوچکتر از خود به نام کیوان دارد و. او فارغ‌ التحصیل بازیگری و بازیگر تئاتر و تلویزیون و فرزند اردشیر تفتی بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون می‌باشد.

کامران تفتی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علیرام نورایی، بازیگر سینما و تلویزیون امشب مهمان برنامه «وقتشه» می‌شود. کامران تفتی را تا کنون در قالب بازیگری و هنرپیشگی دیده ایم این بار قرار است مجری برنامه تلویزیونی جالبی با نام وقتشه از شبکه نسیم شود در ادامه با ویژگی های این برنامه تلویزیونی ا زبان تهیه کننده آن آشنا خواهید شد. اجرای زنده عادل و میعاد در برنامه وقتشه، با حضور پدر و مادر ناشنوایشان، با اجرای بازیگر محبوب، کامران تفتی عادل و میعاد معروف به میعادل دو برادر خوش صدا در زمینه خوانندگی می‌باشند، که این روز ها در فضای مجازی محبوبیت زیادی پیدا کردن.

کامران تفتی مجری می شود/ ترویج ازدواج آسان در «وقتشه».

وی با اشاره به تغییرات ساختاری این برنامه در فصل جدید، گفت: با دغدغه‌ای که مدیران صداوسیما نسبت به برنامه محتوامحور ازدواج و سبک زندگی دارند در آینده‌ای نزدیک دوباره مردم «وقتشه. اما تهیه‌کننده «وقتشه» به تسنیم گفت که کامران تفتی در «وقتشه» جدید هم حضور دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.