لغو بسته مکالمه ایرانسل

Posted on

لغو بسته مکالمه ایرانسل. برای پرداخت هزینه طرح شما می توانید از روش های زیر استفاده کنید: با شماره‌گیری #۱*۴۴۴۴* مشترکان ایرانسل می‌توانند بسته مکالمه ویژه خود را بیابند و آن را به سادگی فعال کنند.

ایرانسل با بسته اینترنت و مکالمه در تابستان پایگاه خبری
ایرانسل با بسته اینترنت و مکالمه در تابستان پایگاه خبری from tafahomonline.ir

لغو تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل تاثیر بسزایی در کاهش مبلغ قبض یا شارژ سیم کارت ایرانسل شما خواهد داشت، توجه داشته باشید تمدید ناخواسته بسته اینترنت سیم کارت ایرانسل سبب افزایش شدید مبلغ قبض ایرانسل شما خواهد شد. برای دریافت بسته ویژه مکالمه کد #1*4444* را شماره‌گیری کنید. مشترکین میتوانند با شماره گیری کد دستوری #337*10* بسته مکالمه همراه اول را فعال نمایند.

در این روش می‌توانید از کد دستوری که ایرانسل برای لغو تمدید خودکار بسته‌‌های اینترنتی‌اش قرار داده استفاده کنید.

تنها کافیست کد دستوری ستاره 4444 مربع (*4444#) را شماره‌گیری کنید تا بسته مکالمه ویژه خود را یافته و آن را فعال کنید. بسته‌های ۵۰۰ مگابایتی و بیشتر، زمانی به طور خودکار تمدید می‌شوند که باقیمانده حجم بسته به. خرید آنلاین بسته های مکالمه نامحدود ایرانسل.

این پیشنهاد تنها در اولین تماس درون شبکه‌ای ایرانسل فعال خواهد بود و.

بسته‌های فوق مربوط به تماس‌های داخل شبکه (از خط ایرانسل به خط ایرانسل دیگر) می‌باشد و تماس خارج شبکه (از خط ایرانسل به سایر خطوط) بر اساس طرح تعرفه پایه محاسبه خواهد شد. این بسته شگفت‌انگیز از جانب تمام کاربران ایرانسل مورد استقبال قرار گرفته و بسیار مقرون به‌صرفه است. برای دریافت بسته ویژه مکالمه کد #1*4444* را شماره‌گیری کنید.

چهار روش مختلف برای لغو کردن این قابلیت وجود دارد.

خرید بسته‌های مکالمه شما مشترکان ایرانسلی می‌توانید با خرید هر یک از بسته‌های مکالمه، هزینه‌هایتان را مطابق با الگوی مصرفتان کاهش دهید. کد خرید بسته مکالمه *۵۵۵*۱۶*۱# کد خرید سیم‌کارت ایرانسل پس از اینکه این کد دستوری را شماره‌گیری کردید، یک صفحه کوچک با دو گزینه برای شما نمایان می.

اگر شما از کاربران ایرانسلی هستید می توانید از.

لغو تمدید خودکار مکالمه ایرانسل اگر بسته مکالمه ایرانسل خریداری کرده اید و به طور خودکار تمدید می‌شود برای لغو تمدید خودکار، عدد 2 انگلیسی را به شماره 3187 ارسال کنید. کد مکالمه رایگان ایرانسل : زمانی که کاربر این بسته را فعال کند یک مکالمه رایگان خواهد داشت.

چرا وقتی بسته های اینترنتی به پایان میرسه ایرانسل هیچگونه پیام تذکری در مورد به پایان رسیدن مهلت زمانی بسته یا تمام شدن مقدار حجم استفاده شده نمیفرسته که از شارژ مکالمه گوشی استفاده نشه.من همیشه همین مشکل رو دارم که بسته اینترنتی من.

برای لغو تمدید خودکار بسته های ایرانسل، می توانید هر بسته را که می خواهید دیگر به صورت خودکار تمدید. در بسته‌های مکالمه، بخشی از بسته که معادل مبلغ پرداخت‌ شده است (قیمت تخفیفی) به صورت ثانیه‌ای، و مابه‌‌التفاوت آن (قیمت پیش از تخفیف با کسر مبلغ پرداخت ‌شده) به ‌صورت دقیقه‌ای محاسبه. چنانچه از کاربران ایرانسل هستید و تمایل به غیر فعال سازی اینترنت ایرانسل دارید ، باید بدانید که مطابق روش گفته شده شما می توانید بسته دیتا خود را موقتا غیر فعال نمایید و در صورت تمایل بعدا از آن استفاده نمایید ،حال شما از طریق زیر می توانید اقدام به غیر فعال کردن بسته.

Leave a Reply

Your email address will not be published.