لغات انگلیسی با معنی و تلفظ Pdf رایگان

Posted on

لغات انگلیسی با معنی و تلفظ Pdf رایگان. می توانید در ادامه این کتاب مفید را به همراه ترجمه لغات در قالب pdf دانلود و در فرصت مناسب حفظ نمایید. دانلود بیش از ۳۰۰۰ تا از پرکاربردترین لغات انگلیسی با معنی و تلفظ pdf.

لغات پر تکرار زبان کنکور با معنی (1000 واژه کاربردی) پی
لغات پر تکرار زبان کنکور با معنی (1000 واژه کاربردی) پی from p30konkor.com

لغات و گرامر انگلیسی با یکدیگر دو جا تقاطع دارند: لیست ۵۰۰ کلمه مهم و پرکاربرد زبان انگلیسی با معنی فارسی. می توانید در ادامه این کتاب مفید را به همراه ترجمه لغات در قالب pdf دانلود و در فرصت مناسب حفظ نمایید.

در این پست هم ویرایش اول و هم ویرایش دوم هر 6 کتاب مجموعه 4000Essential English Words را می توانید به صورت رایگان از.

کتاب 504 یکی از کتابهای شناخته شده که همانطور که از نام آن مشخص است شامل 504 لغت کاربردی و بسیار مهم در زبان انگلیسی می باشد. برای دانلود کتاب 17000 واژه انگلیسی به فارسی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید. پرکاربرد زبان انگلسی در قالب چند فایل کرده است که همه این فایل های به صورت pdf می باشند و روزانه با برنامه مشخصی از شروع کار می توانید به راحتی دامنه لغات خود.

توضیحات تکمیلی درباره این لیست.

دانلود فایل pdf حاوی ۶۲۵ کلمه و فایلهای صوتی تلفظ آنها. دانلود بیش از ۳۰۰۰ تا از پرکاربردترین لغات انگلیسی با معنی و تلفظ pdf. توضیحات تکمیلی درباره این لیست.

۱۰،۰۰۰ کتاب در موبایل شما.

اگر بعد از “d “ ترکیب “ge “ بیاید “d “ تلفظ نمی‌شود، مثال: در ادامه لیست ۶۲۵ کلمه پرکاربرد و رایج زبان انگلیسی را همراه با تلفظ می‌آوریم. ولی راه حل چیه؟؟؟ باید دوستانه بهت بگم تنها راه اینه که به صورت منظم درس به درس و آروم این کلمات رو یادبگیری.

در این کانال ویدیوهای آموزش 4000 لغت انگلیسی با ترجمه فارسی با تصویر، تلفظ و تمرین های کتاب با پاسخ منتشر می شود.

این کلمات با این وجود تلفظ یکسان، معانی متفاوتی دارند و شکل نوشتاری آنها نیز یکسان نیست. یعنی این کلمات با همدیگر و یک جا می‌آیند. در این پکیج رایگان شما می توانید با تلفظ لغات و معانی آن و تستهای بیشماری از کتاب آشنا شوید.

دانلود بیش از ۳۰۰۰ تا از پرکاربردترین لغات انگلیسی.

آموزش لغات انگلیسی به فارسی mp3 رایگان. این مجموعه شامل 4000 لغت متداول و رایج انگلیسی است که همراه تصویر مرتبط برای هر لغت کار شده است. دانلود کتاب از اپلیکیشن کتاب سبز.

Leave a Reply

Your email address will not be published.