قیمت هر قیراط الماس

Posted on

قیمت هر قیراط الماس. قیمت ها مربوط به بازار جهانی فروش عمده سنگ می باشند. به همین علت قیمت گذاری نهایی و دقیق الماس حتما کار یک متخصص است که باید بر اساس گرید های شناسنامه آن را تعیین نماید.

قیمت هر قیراط الماس
قیمت هر قیراط الماس from alkalimati.com

قیمت هر قیراط تخمه برلیان گرد 0.9 الی 0.99 قیراط به هزار تومان. هر قیراط معادل 200 سوت است یا هر قیراط معادل 0.2 گرم می‎باشد. این الماس که وزن آن به 27.64 قیراط یا (5.528 گرم) می رسد، در سال 2000 در یکی از بزرگترین معادن الماس در آفریقای جنوبی یافت شده است و قیمت تقریبی آن حدود 16 میلیون دلار و یکی از گران قیمت ترین الماس های.

وزن الماس با واحد قیراط سنجیده و محاسبه می‌شود.

این الماس که وزن آن به 27.64 قیراط یا (5.528 گرم) می رسد، در سال 2000 در یکی از بزرگترین معادن الماس در آفریقای جنوبی یافت شده است و قیمت تقریبی آن حدود 16 میلیون دلار و یکی از گران قیمت ترین الماس های. یک الماس صورتی با کیفیت می‌تواند تا قیمت بسیار عجیب ۷۰۰ هزار دلار در هر قیراط، قیمت داشته باشد. وزن الماس (قیراط) (carat weight) واژه قیراط carat، از کلمه کاروب (carob)، که دانه های گیاهی است و در گذشته برای وزنه از آن استفاده می کردند، گرفته شده.

هر قیراط معادل 200 سوت است یا هر قیراط معادل 0.2 گرم می‎باشد.

این دانه ها از نظر وزن و شکل بسیار یکدست می باشند. به همین علت قیمت گذاری نهایی و دقیق الماس حتما کار یک متخصص است که باید بر اساس گرید های شناسنامه آن را تعیین نماید. یک قیراط معادل 200 میلی گرم و یا 100 سوت می‌باشد.

باور نکردنی از این مواد معدنی که در آن به نظر می رسد در نور زمرد و.

قیمت الماس رنگی بیشتربه رنگ آن بستگی. قیمت هر توکن الماس در جدیدترین بروزرسانی از ۱۰ دلار و ۹۵ سنت حالا وارد ۱۱ دلار شده و به قیمت ۱۱ دلار و ۱۷ سنت رسیده است. در سال 2010 یک الماس زرد vivid fancy با وزن 12/16 قیراط، به قیمت 155,232 دلار برای هر قیراط فروخته شد.

قیمت هر قیراط تخمه برلیان گرد 0.9 الی 0.99 قیراط به هزار تومان.

قیمت هر قیراط تخمه برلیان گرد 5 الی 5.99 قیراط به هزار تومان. یکی از لوکس ترین جواهرات دنیا با ارزش هر قیراط 1.19 میلیون دلار درحالی‌که همه الماس‌های رنگی به عنوان لوکس ترین و با ارزش ترین سنگ های قیمتی جهان، کمیاب هستند، اما بدون شک الماس صورتی (pink diamond) از نادرترین آن‌ها هست. در واقع الماس های تجملی گران بها ترین جسم شناخته شده توسط بشر هستند و الماس های دارای رنگ های واضح و روشن حتی رکوردهایی تاریخی تا بیش از یک میلیون دلار برای هر قیراط را هم ثبت کرده اند.

بزرگترین الماس قرمز فروخته شده تا کنون، با وزن 5.11 قیراط، به قیمت 8 میلیون دلار، با قیمت 1.6 میلیون دلار برای هر قیراط خریداری شد.

قیراط چیست؟ یک واحد وزنی است که برای وزن سنگ‎های قیمتی و نیمه قیمتی کاربرد دارد. با ما همراه باشید تا در مورد این سنگ‌های زیبا و فوق‌العاده کمیاب بیشتر آشنا شوید. قیمت ها مربوط به بازار جهانی فروش عمده سنگ می باشند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.