فیلم هری پاتر با زیرنویس انگلیسی چسبیده

Posted on

فیلم هری پاتر با زیرنویس انگلیسی چسبیده. (دانلود فیلم هری پاتر و جام آتش با زیرنویس فارسی چسبیده) “harry potter and the goblet of fire” در ۱۸ نوامبر ۲۰۰۵ توسط کمپانی “برادران وارنر” در انگلستان و ایالات متحده آمریکا به نمایش درآمد. Harry potter and the chamber of secrets.

دانلود مجموعه فیلم های هری پاترHarry Potter زبان اصلی
دانلود مجموعه فیلم های هری پاترHarry Potter زبان اصلی from www.hdmoviedl.loxblog.com

دانلود فیلم 2011 harry potter and the deathly hallows: Richard harris , maggie smith , robbie coltrane , saunders triplets , daniel rad. هری پاتر ۱ زبان اصلی با زیرنویس چسبیده(منبع توضیحات) 212,809 ali.kasiri 481 دنبال‌ کننده

Part 2 با زیرنویس فارسی چسبیده.

Return to hogwarts 2022 با زیرنویس فارسی چسبیده. نسخه زبان اصلی و بدون سانسور اضافه شد. برای بار دوم فیلم را بدون زیرنویس ببینید (اگر واقعا مبتدی هستید بار دوم.

Richard Harris , Maggie Smith , Robbie Coltrane , Saunders Triplets , Daniel Rad.

دانلود فیلم هری پاتر و سنگ جادو harry potter and the sorcerer's stone و با لینک مستقیم و زیرنویس فارسی. اعضای بازیگران همه فیلم‌های «هری پاتر» در یک برنامه ویژه. فایل ها را تک تک دانلود فرمایید و در یک پوشه قرار دهید.

Harry Potter And The Goblet Of Fire 2005.

کیفیت 480p و 720p و 1080p اضافه شد زیرنویس فارسی و انگلیسی اضافه شد نام انگلیسی فیلم :‌ how to be really bad 2018.

آلما یک آخر هفته سرنوشت ساز را به دور از خانه می گذراند که شور و اشتیاقش شعله می کشد و نهایتا در مصیبت خاتمه می یابد و او را به زیر سؤال بردن حقیقت در مورد نزدیکانش سوق م.

این فیلم ها را فقط با زیرنویس زبان انگلیسی ببینید (اگر واقعا مبتدی هستید بار اول با زیرنویس فارسی ببینید) هر فیلم را حداقل ۲ بار تماشا کنید. Rupert grint, daniel radcliffe, and emma watson in harry potter 20th anniversary: دانلود فیلم harry potter 2 2002 با دوبله فارسی.

فیلم هری پاتر و سنگ جادو با کیفیت 480P , 720P , 1080P.

بیستمین سالگرد هری پاتر بازگشت به هاگوارتز ، نام فیلمی مستند و خانوادگی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی اِرِن کریوی و جو پرلمن می‌باشد. داستان در مورد پسری به نام هری پاتر است که پیش خاله و شوهر خاله اش زندگی می کند.زیرا پدر و مادرش سالها قبل در یک تصادف کشته شده اند. مجموعه هری پاتر با زیرنویس چسبیده مجموعه کامل دوبله آلمانی harry potter با زیرنویس آلمانی و فارسی چسبیده !

Leave a Reply

Your email address will not be published.