فونت انگلیسی برای طراحی

Posted on

فونت انگلیسی برای طراحی. یک فونت زیبا برای طراحی های غیر رسمی و سریع. این فونت در بین طراحان گرافیک و همچنین هنرمندان مدرن بسیار پر استفاده است.

دانلود فونت انگلیسی Citix مناسب برای طراحی و گرافیک پی
دانلود فونت انگلیسی Citix مناسب برای طراحی و گرافیک پی from psdfa.com

فونت انگلیسی canon مورد استفاده برای: این فونت زیبا با وزن معمولی طراحی شده است که می‌توانید از آن در طراحی انواع کارت ویزیت، بروشور، تراکت، پوستر، تقویم. بیشتر کاربرد این فونت خاص در تایپوگرافی، طراحی لوگو و سایر جاهایی هست که برای تایپ کردن نیاز به یک فونت خاص و منحصر به فرد داریم.

دانلود مجموعه 36 فونت انگلیسی جذاب.

به صورت رایگان از گرافیران. اول این که در ظاهر و کیفیت طراحی کارت ویزیت اثر گذاری بالایی دارد و با انتخاب فونت مناسب برای متن های درج شده در کارت ویزیت می توان با کوچکتر کردن نوشته حجم کمتری. دانلود مجموعه ۵۵ فونت خلاقانه انگلیسی creative & mini fonts pack هر کدام دارای طراحی حرفه ای و خاص مناسب برای طراحی لوگو و تایپوگرافی که شما طراحان گرامی می توانید آنها را به صورت رایگان دانلود کرده و.

ویندوز به صورت پیش فرض چند فونت بیشتر ندارد، که تنوع خاصی در آن ها مشاهده نمیشود.

آخرین مورد از فونت های محبوب و رایگان گوگل برای طراحی انگلیسی فونت مونتسرات (ٰmontserrat)، که خانم julieta ulanovsky (ژولیتا اولانوفسکی) طراحی کرده است. این مجموعه شامل صدتا از بهترین فونت های فانتزی ، گرافیکی و زیبای فارسی با فرمت ttf می باشد که قابل نصب. سایت مرجع برای دانلود فونت amax:

دانلود مجموعه فونت انگلیسی برای طراحان.

قطعا فونت‌های موجود که توسط گوگل معرفی میشوند ویژگی‌های مورد تایید در طراحی سایت را دارا میباشند. اصلی ترین ابزار برای طراحی یک فایل نوشتاری، فونت است. از فونت‌های انگلیسی می‌توان در طراحی انواع پوستر، کارت تبریک،‌کارت پستال، کارت‌های عروسی، بسته بندی محصولات، چاپ روی تیشرت و بسیاری موارد دیگر استفاده نمود.

این فونت حروف انگلیسی را به سبک قدیمی و با خطوط پرانتزی طراحی کرده است و الهام بخش آن فونت هایی مانند Plantin Infant و Itc Italian Old Style بوده اند.

فونت مناسب طراحی کارت ویزیت از دو جهت حائز اهمیت می باشد. یوفونت در خرداد 1391 با تمرکز و تلاش برای تامین تمامی نیازهای نوشتاری رایانه ای تاسیس شد و همواره در این سال ها پیشرو و نوآور در این صنعت در کنار ایرانیان بوده و خواهد بود. فونت انگلیسی دیگری که در طراحی‌های مرتبط با تکنولوژی و آینده بکار گرفته می‌شود، فونت amax است.

بهترین کاربرد این فونت ضخیم و جذاب در تیترها و عنوان‌های اصلی و البته طراحی‌های گرافیکی هست.

دانلود رایگان 60 فونت حرفه ای و شکتسه و جذاب انگلیسی مناسب برای طراحی بیلبورد های شهری و کاور موزیک. برای آشنایی با تمام فونتهای لاتین و سهولت در انتخاب فونت مناسب در طراحی لوگو میتوانید به این سایت مراجعه کنید. این فونت رایگان توسط bastien sozeau طراحی شده است و شما می توانید برای طراحی های خود، از این فونت زیبا استفاده کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.