فتحه و کسره در کیبورد گوشی سامسونگ

Posted on

فتحه و کسره در کیبورد گوشی سامسونگ. 1.ابتدا وارد تنظیمات یا همان settings شوید. Shift + ل = ۀ 18.

کیبورد تاشو بلوتوث باسئوسخانه موبایل لندیکا
کیبورد تاشو بلوتوث باسئوسخانه موبایل لندیکا from www.landika.com

در کیبورد استاندارد فارسی، کسره با گرفتن دکمه shift چپ و فشردن دکمه y تایپ می‌شود. با کیبورد فارسی 2020 مشکلات بسیاری از کاربران برطرف شده و می توانید از امکانات حرفه ای آن بهره ببرید. ۸ روش کشیده نوشتن حروف و اعراب گذاری کلمات در اندروید و آیفون.

صفحه کلید فارسی 2020 همراه با کشیده نویس با حجم بسیار پایین مناسب تمامی گوشی های هوشمند می.

وارد تنظیمات و سپس بخش language and input شوید و سپس samsung keyboard را انتخاب کنید. Shift + ش = فتحه َ. روی add input language زده و پیام نمایش داده شده را agree یا تایید کنید.

روی 3 نقطه بالای صفحه زده و Check For Update را بزنید و از لیست Available Language گزینه فارسی را انتخاب کنید تا دانلود شود.

1.ابتدا وارد تنظیمات یا همان settings شوید. با کیبورد فارسی 2020 مشکلات بسیاری از کاربران برطرف شده و می توانید از امکانات حرفه ای آن بهره ببرید. اگر نمی‌دانید چگونه این‌کار را انجام دهید با ما همراه باشید.

Shift + س = ضمه ُ.

Shift + ی = کسره ِ. Shift +غ = نقطه ویرگول ؛. ۸ روش کشیده نوشتن حروف و اعراب گذاری کلمات در اندروید و آیفون.

Shift + ب = ّ تشدید 17.

و یک کیبورد فارسی در گوشی خود داشته باشید در. در کیبورد استاندارد فارسی، کسره با گرفتن دکمه shift چپ و فشردن دکمه y تایپ می‌شود. صفحه کیبورد اندروید یکی از پر استفاده ترین ابزار های گوشی های هوشمند است بنابراین استفاده ی پی در پی از آن در هنگام «چت کردن»، «یادداشت های روزانه»، «نوشتن پیام»، «تایپ در آفیس ورد» و غیره در صورتی.

در تایپ فارسی با نگه داشتن ا کاراکتر آ و با نگه داشتن ی کاراکتر ئ را می توانید تایپ کنید.

درج علامت فتحه ــَـ کلید های ترکیبی shift + a (حرف ش روی a هستش) درج علامت کسره ــِـ کلید های ترکیبی shift + d (حرف ی روی d هستش) Shift + ض = تنوین نصب ً. دانلود کیبورد اصلی سامسونگ :

Leave a Reply

Your email address will not be published.