سوپ قارچ ساده بدون شیر

Posted on

سوپ قارچ ساده بدون شیر. در طرز تهیه سوپ قارچ و مرغ بدون شیر تمامی مراحل درست کردن این سوپ قارچ هم مثل طرز تهیه سوپ قارچ و مرغ رژیمی است. دو قاشق غذاخوری آرد برنج را در یک لیوان ریخته، یک لیوان شیر کم کم به آن اضافه می کنیم تا محلول یکنواختی به دست آید.

331 دستور ساده و خوشمزه برای سوپ قارچ شیر توسط آشپزهای
331 دستور ساده و خوشمزه برای سوپ قارچ شیر توسط آشپزهای from cookpad.com

ابتدا جوی پوست کنده شده را از شب قبل کمی با آب بشویید و سپس درون مقداری آب قرار دهید تا به خوبی خیس بخورد. برای تهیه سوپ قارچ خوشمزه ابتدا قارچ ها را با دستمال نمدار تمیز می کنیم و داخل آبکش می ریزیم و سریع آبکش می کنیم ( توصیه می شود که پوست روی قارچ ها را نیز بگیرید ) و روی تخته آشپزخانه آنها را. تا هم مرغ پخته شود هم آب مرغ با این مواد خوشمزه‌تر شود و برای استفاده در سوپ آماده شود.

سپس حدود ۲ لیوان آب مرغ و یک مشت جو پرک داخل ظرف ریخته و صبر کنید تا جوها پخته شوند.

با این تفاوت که شما به جای اضافه کردن شیر و خامه فقط باید به آن آب اضافه کنید. اگر دوست دارید به سوپتان آبلیمو اضافه کنید برای اینکه شیر بریده نشود حتما آبلیمو را هنگام سرو. طرز تهیه سوپ شیر و سبزیجات بسیار آسان است و شما می‌توانید از انواع سبزیجات از جمله ذرت، نخود فرنگی، کرفس، سیب‌زمینی، هویج، فلفل.

سپس عصاره مرغ مگی به همراه آرد را به مواد اضافه کرده هم بزنید.شیر را به مواد اضافه کرده و هم بزنید تا آرد در شیر حل شود.

مراحل پخت سوپ ساده و فوری. وقتی سبزیجات کاملا پخت، شیر را اضافه می کنیم و اجازه می دهیم مواد با شیر هم بجوشند و گاهی. اضافه کردن خامه در سوپ قارچ و خامه باعث می شود کالری سوپ افزایش یابد.

از جمله انواع سوپ قارچ می‌توان به موارد مانند سوپ قارچ ساده، سوپ قارچ و مرغ، سوپ هویج و قارچ و سوپ قارچ و سبزیجات اشاره کرد.

ابتدا جوی پوست کنده شده را از شب قبل کمی با آب بشویید و سپس درون مقداری آب قرار دهید تا به خوبی خیس بخورد. قارچ درجه یک ۵۰۰ گرم; قارچ • هویج کوچک • کره (من 20 گرم ریختم) • نمک و فلفل سیاه و فلفل قرمز • زردچوبه • برنج • شیر (من 800 میلی لیتر داشتم) • مقداری جعفری و پیازچه تازه (من فریز شده داشتم 🙈) 2 ساعت.

با آموزش آشپزی سوپ قارچ با پارسی دی همراه باشید.

اجازه دهید مواد روی حرارت کم بجوشد تا پخته شود؛ وقتی که سبزیجات نیم پز شدند، قارچ تمیز شده و خرد شده (حلقه ای یا ریز خرد کنید بنا به سلیقه) را به سوپ اضافه کنید و اجازه دهید همراه مواد بپزد. طرز تهیه سوپ شیر بدون قارچ بسیار ساده است و کافی است که قارچ را از طرز تهیه حذف کنید. دستور پخت سوپ ذرت و قارچ سوپ ذرت و قارچ یکی از سوپ های بسیار خوشمزه و مجلسی می باشد که علاوه بر مزه خوب آن ظاهر هوس انگیزی.

دو قاشق غذاخوری آرد برنج را در یک لیوان ریخته، یک لیوان شیر کم کم به آن اضافه می کنیم تا محلول یکنواختی به دست آید.

این سوپ بسیار کم کالری بوده و کاملا. سوپ قارچ و اسفناج به دلیل وجود قارچ و اسفناج دارای خاصیت های زیادی از جمله ویتامین d و کمک به بهبود کم خونی و همچنین برای هضم غذا بسیار مفید می باشد. برای تهیه سوپ قارچ ابتدا گوشت مرغ را در یک قابلمه با 2 لیوان آب و یک پیاز و کمی زردچوبه روی حرارت زیاد قرار می دهیم تا آب بجوشد پس از اینکه آب داخل قابلمه جوشید حرارت را کم می کنیم تا مرغ به آرامی و به خوبی بپزد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.