سوره یس فرهمند

Posted on

سوره یس فرهمند. 00:28:38 دعای قرآن به سر گرفتن در شب قدر با صدای محسن فرهمند دانلود نسخه صوتی مراسم قرآن به سر گرفتن در شب قدر با صدای…. سوره یس سی و ششمین سوره قرآن است و دارای 83 آیه است.

برنامه دعای جوشن کبیرجوشن صغیردعای حاجات دانلود کافه
برنامه دعای جوشن کبیرجوشن صغیردعای حاجات دانلود کافه from cafebazaar.ir

(۲۵) (و به این مرد با ایمان پس از کشته شدن، در عالم برزخ) گفته شد: علامه طباطبائی هدف این سوره را بیان اصول سه گانه دین (توحید، نبوت و معاد) دانسته است. فارسی انصاریان فارسی خرمشاهی فارسی فولادوند فارسی قمشه‌ای فارسی مکارم شیرازی هر ۵.

به نام خدای بخشاینده مهربان.

دریافت مراسم و دعای قرآن به سر گرفتن با صدای محسن فرهمند مدت زمان: فارسی انصاریان فارسی خرمشاهی فارسی فولادوند فارسی قمشه‌ای فارسی مکارم شیرازی هر ۵. سلام بر تو، ای دروازه‌ی‌ (سرای رحمتِ) خدا و (ای) داور دین او.

از این سوره در روایات به قلب قرآن یاد شده است.

دانلود تلاوت سوره یاسین صوتی. زیباترین تلاوت سوره الرحمن عبدالباسط و فرهمند. دعای بعد از زیارات امام رضا:

سلام بر تو، ای جانشین خدا و یاری کننده‌ی حق او.

(۲۴) پس، از من (ای رسولان) بشنوید (و گواه باشید) که به خدای (فرستنده) شما ایمان آوردم. سوره واقعه صوتی با صدای فرهمند را از سایت پست روزانه دریافت کنید. سلام بر تو، ای دروازه‌ی‌ (سرای رحمتِ) خدا و (ای) داور دین او

(۲۵) (و به این مرد با ایمان پس از کشته شدن، در عالم برزخ) گفته شد:

دانلود صوتی سوره ملک با صدای فرهمند با لینک دانلود مستقیم و سریع با کیفیت اصلی و بالا از موزیران بصورت رایگان همراه پخش آنلاین / متن تکست آهنگ ادعیه و زیارات با صدای استاد فرهمند آزاد. در این صورت پیداست که من بسیار زیانکار خواهم بود.

دانلود سوره یاسین صوتی Mp3 با صدای استاد فرهمند، پرهیزگار، عبدالباسط با لینک دانلود مستقیم و سریع با کیفیت اصلی و بالا از موزیران بصورت رایگان همراه پخش آنلاین / متن تکست آهنگ

دعای عهد با صدای محسن فرهمند همراه با متن و ترجمه این دعا را در ادامه مشاهده می کنید. سلام و عرض ادب ورزشی ما رو بپذیرید من بدنسازم فقط واسه کشورم میجنگم قران گوش میدم واسه ارامشم و عدم استرس خیلی کمکم کرده از سایت شما سوره یاسین و اتسوره یاسین و دانلود کردم دیگر سوره ها رو با این صوت میخوام خواهش میکنم. متن و ترجمه سوره یس همراه فایل صوتی.

Leave a Reply

Your email address will not be published.