سوره یاسین صوتی فرهمند

Posted on

سوره یاسین صوتی فرهمند. زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند (ترجمه فارسی و انگلیسی زیارت آل یاسین) دانلود نسخه تصویری زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند از رسول خدا روایت شده است قرائت کننده این سوره در نزد خدا شریف خوانده میشود و این سوره برای قاری خود شفاعت میکند.

دانلود برنامه سوره یاسین صوتی , دانلود صوتی سوره یس برای
دانلود برنامه سوره یاسین صوتی , دانلود صوتی سوره یس برای from myket.ir

زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند (ترجمه فارسی و انگلیسی زیارت آل یاسین) نمایشگر ویدیو. دانلود صوت مجلسی سوره یاسین با صدای استاد عبدالباسط حجم 25 مگابایت، مدت زمان 35 دقیقه. برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

دانلود صوت مجلسی سوره یاسین با صدای استاد عبدالباسط حجم 25 مگابایت، مدت زمان 35 دقیقه.

دانلود برنامه سوره یاسین صوتی , دانلود صوتی سوره یس برای from myket.ir. سوگند به قرآن حکمت آمیز،. سوره یس (خوانده می‌شود سوره یاسین) سی و ششمین.

به گزارش حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فایل صوتی تلاوت سوره یس با صدای استاد منشاوی در اینجا آماده دریافت است.

به نام خدای بخشاینده مهربان. فایل صوتی تلاوت سوره یس در اینجا آماده دریافت است. دانلود سوره یاسین mp3 برای مراسم ختم

دانلود سوره یاسین با صدای پرهیزگار با کیفیت خوب + پخش انلاین.

زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند (ترجمه فارسی و انگلیسی زیارت آل یاسین) نمایشگر ویدیو. سلام بر تو، ای دروازه‌ی‌ (سرای رحمتِ) خدا و (ای) داور دین او برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند (ترجمه فارسی و انگلیسی زیارت آل یاسین) دانلود نسخه تصویری زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند.

دانلود تلاوت سوره الرحمن صوتی. در فضیلت این سوره از حضرت محمد صلی الله علیه و آله وسلم نقل شده: سلام بر تو، ای دعوت کننده‌ی به سوی خدا، و دانای بزرگ آیات او.

دانلود سوره یاسین با حجم کم.

دانلود ترتیل سوره یس با صدای استاد شهریار پرهیزکار (3.43 mb) از رسول خدا روایت شده است قرائت کننده این سوره در نزد خدا شریف خوانده میشود و این سوره برای قاری خود شفاعت میکند. هر کس سوره «یس» را قرائت نماید مانند آن است که ده بار قرآن را ختم نماید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.