سود 25 درصد بانک آینده

Posted on

سود 25 درصد بانک آینده. به عنوان مثال نرخ سودی که بانک آینده به سپرده‌های بلندمدت پرداخت می‌کند 20 درصد است. برای این منظور کافیست مبالغ را در کادر مربوطه برحسب تومان وارد نمایید و با کلیک روی گزینه محاسبه، پاسخ بصورت سود روزانه و سود ماهانه و سود.

امکان پرداخت دسته‌ای از طریق سامانه کیلید بانک آینده به
امکان پرداخت دسته‌ای از طریق سامانه کیلید بانک آینده به from way2pay.ir

اما این روز‌ها بانک‌ها به اسم طرح‌های خاص سود سپرده‌های خود را حتی تا محدوده ۲۴ درصد افزایش داده‌اند. حداکثر نرخ سود بانکی را ۲۰ درصد تعیین کرد اما بانک‌ها به تدریج از این نرخ فراتر رفتند به طوری در اواخر سال ۹۲ نرخ سود به ۲۵ تا ۲۸ درصد. سرمایه اولیه مشتریان ویژه برای سپرده‌گذاری باید حدود دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان باشد.

در متن جدول هم نوشته شده؛ بانک آینده به شما ۲۰ درصد سود میده.

بانک آینده سود 25 درصد سال 1401. سود بانک ها در سال 1401 چقدر است ؟ بیشترین و کمترین سود بانکی در سال 1401 : حداکثر نرخ سود بانکی را ۲۰ درصد تعیین کرد اما بانک‌ها به تدریج از این نرخ فراتر رفتند به طوری در اواخر سال ۹۲ نرخ سود به ۲۵ تا ۲۸ درصد.

سپرده بلندمدت بانک اقتصاد نوین:

بانک آینده از مجموعه‌ی بیش از ۱۷هزار سهامدار، پس از طی مراحل لازم، در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ موفق به اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی ج.ا.ایران گردید. در طرح شتاب که به نوعی حساب بلندمدت هم محسوب می‌ شود، بعد از یک‌ ماه می‌ توان به حساب دسترسی داشت. برای این منظور کافیست مبالغ را در کادر مربوطه برحسب تومان وارد نمایید و با کلیک روی گزینه محاسبه، پاسخ بصورت سود روزانه و سود ماهانه و سود.

بانک آینده کماکان سود ۲۲ درصدی به سپرده‌ها می‌دهد.

بعد از افزایش نرخ تورم شورای پول و اعتبار در بهمن ماه ۹۰ حداکثر نرخ سود بانکی را ۲۰ درصد تعیین کرد اما بانک‌ها به تدریج از این نرخ فراتر رفتند به طوری در اواخر سال ۹۲ نرخ سود به ۲۵ تا ۲۸ درصد رسید و همین سیاست‌ها موجب شد بدهی بانک‌های غیردولتی، خصوصی و موسسات اعتباری به بانک. طبق گزارشات منتشر شده در سامانه کدال بانک آینده همچنان پرداخت سود سپرده کوتاه مدت ۲۰ درصدی را ادامه می دهد. برداشت از حساب هم بدون نرخ شکست است.

افزایش نرخ سود بانکی امروز.

20000000 = 0.20 × 100000000. همچنین بانک پارسیان نیز برای برخی سپرده های کوتاه مدت این صندوق، سود 24.5 درصد در نظر گرفته و پرداخت می کند و بانک گردشگری نیز به تعدادی از سپرده های کوتاه مدت صندوق زرین شهر، سود 22 درصد می دهد و در یک مورد نیز، سود 25 درصد برای سپرده 200 میلیارد تومانی آنها در نظر گرفته است. بر خلاف دستور بانک مرکزی به بانک ها برای کاهش سود سپرده ها به ۱۵ درصد از شنبه.

درصورتی‌که مشتری زودتر از زمان موعد سررسید حساب (یکسال) اقدام به بستن حساب سودمند خود کند، نرخ.

براساس آن مصوبه نرخ سود سپرده باید به 15 درصد کاهش می‌یافت. نرخ سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری کوتاه مدت عادی درحال حاضر ۸ درصد می‌باشد. در پرداخت سود ۱۹ درصدی، تا دو ماه نمی‌ توان از حساب.

Leave a Reply

Your email address will not be published.