سود سپرده بانک آینده

Posted on

سود سپرده بانک آینده. سقف سود سپرده‌های بانکی چقدر است؟ طبق آخرین مصوبات شورای پول و اعتبار در حال حاضر سود عادی سپرده‌های کوتاه‌مدت بانک‌ها و مؤسسات مالی 10 درصد و سود سپرده‌های بلندمدت 15 درصد تعیین‌شده است. بانک آینده نیز موظف است که برای سپرده های کوتاه مدت سود 10 درصد و برای سپرده های بلند مدت سود 15 درصد تعیین کند البته این بانک سود بالای 20 درصد را برای سپرده های مشتریان خود پرداخت می کند.

کدام بانک‌ها به سپرده‌های کوتاه مدت و بلند مدت بیشترین سود
کدام بانک‌ها به سپرده‌های کوتاه مدت و بلند مدت بیشترین سود from davatonline.ir

شرایط حساب سپرده سودمند بانک آینده. ویژگی مهم و متفاوت حساب آینده‌ساز بانک آینده امکان واریز وجه و افزایش سپرده است. به گزارش بازار، انتشار صورت های مالی بانک آینده در سامانه کدال حکایت از روزهای ناخوش این بانک به دلیل انباشت فوق سنگین زیان و ضعف عملکرد آن دارد، طوری که در صورت های مالی استخراج شده، زیان خالص؛ (حسابرسی نشده) این بانک.

مشتری می‌تواند در هر زمان که خواست‌، موجودی خود را افزایش دهد.

ویژگی مهم و متفاوت حساب آینده‌ساز بانک آینده امکان واریز وجه و افزایش سپرده است. سپرده بلند‌مدت یکساله بانک آینده از ابتدای آذر ۱۴۰۰ امکان افتتاح. حساب شتاب بانک آینده = ۲۰ درصد سالیانه با امکان برداشت بعد از یک ماه بدون جریمه و بدون امکان واریز به حساب.

بانک ملی همچنان مصوبات بانک مرکزی را اجرایی می‌کند و به سپرده‌های بلندمدت خود سود ۱۸ درصد پرداخت می‌کند.

به این صورت، سود این مبالغ افزوده شده. البته بعضی از بانک با تحت شرایطی ممکن است سود بیشتر پرداخت کنند. 20000000 = 0.20 × 100000000.

سپرده کوتاه‌مدت عادی بانک آینده سپرده کوتاه مدت عادی حساب بانکی به‌روزرسانی:

در حالی که جذب سپرده در بانک ها و موسسات مالی و اعتباری مجاز روند عادی خود را طی می کند ، بانک آینده در اقدامی پرسش برانگیز با افزایش سود برای سپرده های ثابت باعث شده تا بسیاری از مردم بدون اطلاع از اهداف پنهان افزایش سود سپرده دراین بانک ها ،برای سپرده گذاری در این بانک. بانک مرکزی جمهوری اسلامی ايران در تاريخ 18 مرداد ماه 1339 تأسيس گرديد. حساب پشتیبان (حسابی که سود سپرده به آن واریز می‌شود) دسترسی آنلاین دارد.

دراین صفحه سایت باحساب امکان محاسبه سود سپرده بانکی برمبنای مبلغ سپرده و درصد سود سالانه فراهم میباشد.

نرخ سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری کوتاه مدت عادی درحال حاضر ۸ درصد می‌باشد. طبق اعلام بانک آینده حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری برای افتتاح حساب سودمند، 10 میلیون تومان تعیین‌شده و حساب سپرده به‌صورت بلندمدت یک‌ساله افتتاح می‌شود. به گزارش تجارت‌نیوز، بانک مرکزی در مرداد ماه سال 1396 اقدام به حذف نرخ سود ویژه کوتاه‌مدت سپرده‌های بانکی و کاهش نرخ سود سپرده‌های بلندمدت به 15 درصد کرد.

صدور گواهی تمکن مالی ;

سهام عدالت کارگزاری بانک آینده ; با سرمایه‌گذاری بیش از یک میلیارد تومان با مدت زمانی دوسال می‌توان از بانک آینده. بانک آینده هم تقسیم بندی کوتاه مدت یکماهه و بلند مدت یکساله را در نظر دارد و برای سپرده های کوتاه مدت 8 درصد و برای سپرده های بلند مدت 15 درصد سود در نظر دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.