سعید امامی

Posted on

سعید امامی. «نیازی، رئیس وقت سازمان قضائی نیروهای مسلح، به برخی سؤالات پاسخ داده است اما نه در جواب حسام‌الدین آشنا که در پاسخ به مصطفی پورمحمدی. صادقِ «ماجرای نیمروز»، سعید امامی نیست.

همسر و فرزند سعید امامی در آمریکا Gooya News
همسر و فرزند سعید امامی در آمریکا Gooya News from news.gooya.com

می گفتند این ماجرا ساختگی است و این نیروی خودسر امنیتی همچنان زنده است. بعد از انتشار خبر مرگ سعید امامی و دفن او، شایعات زیادی درست شد. اما شاید مهم‌ترین پرسش را بدون پاسخ گذاشته است.

رئیس وقت سازمان قضائی نیروهای مسلح نیز سعید امامی را یکی از 4 عامل اصلی قتل های زنجیره ای معرفی کرد و گفت.

پس از مرگ همسر او، یعنی سعید امامی، در بهمن ۱۳۷۸ نیز، فیلم اعترافات فهیمه دری نوگوانی و پنج تن دیگر از متهمان قتل‌های زنجیره‌ای با حضور نیازی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح و عهده‌دار رسیدگی به پرونده قتل‌های. جواد عزتی در پاسخ به سؤال جیرانی درباره شباهت نقشش در «ماجرای نیمروز» به سعید امامی گفت: عكس عروسی سعید امامی درواشنگتن.

یک روز با سعید امامی مرد نرم‌افزارهای پیشرفته سازمانی

قتل‌های زنجیره‌ای، مجموعه جنایاتی بود که طی آن برخی نویسندگان و فعالان سیاسی از. زن‌ها و مردان فاحشهٔ ایرانی در بیت رهبری! فهمیه دری نوگورانی (همسر شهيد سعيد امامي):

ناگفته هاي سعيد امامي به روايت همسر.

عکسی عجیب از سعید امامی! مدت زیادی از انتشار مصاحبه‌ی تفصیلی با «اکبر خوشکوشک» درباره‌ی قتل‌های زنجیره‌ای [ لینک] نگذشته است که، فردی با نام «سعید»، عکسی قابل توجه به انصاف نیوز ارسال کرده است. سعید امامی یا سعید اسلامی، معاون وزیر اطلاعات در دوران وزارت علی فلاحیان بود.

بعد از انتشار خبر مرگ سعید امامی و دفن او، شایعات زیادی درست شد.

اما شاید مهم‌ترین پرسش را بدون پاسخ گذاشته است. «نیازی، رئیس وقت سازمان قضائی نیروهای مسلح، به برخی سؤالات پاسخ داده است اما نه در جواب حسام‌الدین آشنا که در پاسخ به مصطفی پورمحمدی. هنرمندان ایرانی و اسرار پنهان آنها.

جواد عزتی در گفت و گو با فریدون جیرانی در پاسخ به سوال جیرانی درباره شباهت نقشش در «ماجرای.

سعید اسلامی که بود و چگونه کشته شد؟! حمایت سعید امامی آهنگساز و تهیه کننده از سحر مقدس باعث دیده شدن او شد. می گفتند این ماجرا ساختگی است و این نیروی خودسر امنیتی همچنان زنده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.