سایت فروشگاه اتکا تهران

Posted on

سایت فروشگاه اتکا تهران. میخوام بدونم موتور سیکلت هم داره. اطلاعات فروشگاه های زنجیره ای یکی دیگر از خدمات شرکت اطلاعات نوین می باشد لذا شهروندان.

فروشگاه زنجیره ای اتکا حسن آباد (چمران) تهران
فروشگاه زنجیره ای اتکا حسن آباد (چمران) تهران from hamgardi.com

در فروشگاه های اتکا کاربران می توانند با استفاده از کارت حکمت خرید انجام دهند. این فروشگاه، یکی از فروشگاه های زنجیره ای اتکا در تهران می باشد. شعب فروشگاه زنجیره ای اتکا در تهران؛ 34 شعبه از شعب فروشگاه زنجیره ای اتکا در تهران وجود دارد.

اتوبان شهید بابایی شرق، شهرک شهید رجایی.

اطلاعات کامل فروشگاه اتکا محله حشمتیه تهران به همراه آدرس، ساعت کاری، شماره تلفن با امتیاز 4.6 را در نقشه و مسیریاب بلد بیابید. ایران تهران تهران خیابان امام خمینی، بعد از میدان حسن آباد. 25 ایران، تهران، تهران، خیابان دردشت، خیابان نخجیر، روبروی مترو علم صنعت.

این فروشگاه، یکی از فروشگاه های زنجیره ای اتکا در تهران می باشد.

تهران، خیابان امام خمینی )ره (، بعد از میدان حس نآباد، خیابان باستیون غربی، ساختمان مرکزی سازمان اتکا. 0 نفر لایک کرده اند. از این شعبه از اتکا، مثل سایر شعبات می تونین انواع مواد خوراکی، مواد غذایی، پوشاک.

فروشگاه اینترنتی اتکا برآن است که جزئی از پازل شهر اینترنتی تهران و سایر شهرهای میهن اسلامی باشد و در جهت نیل به اهداف چشم انداز سند 1404.

اتکالاین گروه‏‏‌های مختلف کالایی مانند لوازم خانگی،اقلام دیجیتال، خدمات بیمه ای و اقلام مصرفی (به زودی) را با تنوع فراوان در فروشگاه اینترنتی خود عرضه می¬کند. در فروشگاه های اتکا کاربران می توانند با استفاده از کارت حکمت خرید انجام دهند. فروشگاه زنجیره ای اتکا حسن آباد (چمران) 4.2 / 5 بر اساس 5 رای.

میخوام بدونم موتور سیکلت هم داره.

فعلاً سایت اتکا تا اطلاع ثانوی از دسترس خارج می باشد. شعب فروشگاه زنجیره ای اتکا در تهران؛ 34 شعبه از شعب فروشگاه زنجیره ای اتکا در تهران وجود دارد. پاکدشت میدان پارچین ابتدای جاده پارچین شهرک شهید مطهری.

این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار گل و گیاه.

شرکت تهران اتکال به عنوان شرکتی پیشگام و آینده نگر، در راستای اهداف نظام سلامت و به منظور ارتقای کیفیت درمان، با تلاش در بکارگیری آخرین تکنولوژی و پدیده های روز دنیا و واردات تجهیزات دندانپزشکی تخصصی و امکان دسترسی. در فروشگاه های اتکا مشتریان می توانند تمام اقلام مورد نیاز خود از خوراک و پوشاک تا لوازم خانگی را خریداری کنند. سازمان اتکا با بیش از 60 سال تلاش در حوزه های اقتصادی ومالی،بازرگانی خارجی،صنعتی،کشاورزی ودامپروری،فروشگاهی وتوزیع کالا،بعنوان یک از بزرگترین شرکت های مادر تخصصی اقتصادی ایران به شمار می آید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.