سانس های سینما شکوفه

Posted on

سانس های سینما شکوفه. کامران حجازی درباره احتمال اختصاص سانس‌های فوق العاده به این فیلم به ایسنا گفت: پردیس سینمایی شکوفه (نام‌های پیشین:

سانس سینما شکوفه میدان شهدا کيونما
سانس سینما شکوفه میدان شهدا کيونما from qnama.ir

به عنوان مثال، پنج‌شنبه شب (9 مردادماه)، «رد کارپت» و «کلاشینکف» تا نیمه‌های شب در سانس‌ ویژه سینماهای آزادی، ایران، ملت، زندگی، ماندانا و شکوفه مخاطب داشتند. پردیس سینمایی لاله پارک تبریز تبريز، اتوبان پاسداران ، میدان شهید فهمیده ، مجتمع تفریحی تجاری لاله پارک ، طبقه اول سینماهای مردمی جشنواره فیلم فجر در سانس های مختلف از امروز ۱۲ بهمن فعالیت خود را آغاز می‌کنند و در این میان پوستر دو فیلم «موقعیت مهدی» هادی حجازی‌فر و «نگهبان شب» رضا میرکریمی منتشر شد.

برنامه سینماهای اصفهان و اسامی فیلم های روی پرده به همراه قیمت بلیت و آنونس فیلم.

و در سال 1388 توسط موسسه سینما شهر بازسازی شده است.نام سینما پس از بازگشایی مجدد. «متری شیش و نیم» به کارگردانی سعید روستایی صاحب ۲ سانس فوق‌العاده در سینما. پردیس سینمایی شکوفه میدان شهدا ۳۵°۴۱′۲۱٫۴″ شمالی ۵۱°۲۶′۴۸٫۱″ شرقی  /  ۳۵٫۶۸۹۲۷۸° شمالی ۵۱٫۴۴۶۶۹۴° شرقی  / 35.689278;

این سینما دارای درجه کیفی مدرن می‌باشد.

روزهای تعطیلی سینما، همان روزهای تعطیلی رسمی سالیانه است و حتی روز جمعه، شامل تعطیلی نمی‌شود. شب های شکوفه در پردیس سینما تئاتر شکوفه تا 55% تخفیف و پرداخت از 9,000 تومان. از آنجا که بلیت‌های خریداری شده در جشنواره امکان ابطال یا تعویض ندارند، به مخاطبان گرامی توصیه اکید می‌شود؛ در انتخاب سینما، سالن و سانس مورد نظر دقت لازم را به عمل آورند.

محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر درباره سانس‌های فوق‌العاده ۱۷ بهمن ماه عنوان کرد:

براساس این گزارش ،این فیلم به کارگردانی رضا عطاران و تهیه کنندگی احمد احمدی از تاریخ ۵ تیر در گروه سینمایی قدس اکران شده است و در ماه مبارک رمضان هر شب در سینما. سینما پردیس شکوفه در سال 1340 و در سه سالن با ظرفیت 770 نفر تاسیس شد.این سینما دارای درجه کیفی مدرن می باشد. و در سال 1388 توسط موسسه سینما شهر بازسازی شده است.نام سینما پس از بازگشایی مجدد.

علیرغم آنکه در پیش فروش بلیت‌ها، خیلی زود سانس‌های «مرد بازنده» به فروش رفت و تقاضای مردمی برای خرید بلیت این فیلم در زمان جشنواره بسیار است،.

یکی از فیلم‌های من به جشنواره‌ای رفت و تکه‌تکه برگشت و. خیزش انقلابی که از حدود یک سال پیش ناگاه در چند کشور عربی شروع شد و هنوز نیز فرو ننشسته است، در جشنواره‌های سینمایی نیز بازتابی چشمگیر داشته است. شکوفه‌های سینمایی در بهار عربی.

همچنین می‌توانید کلیه اخبار، حواشی و نقد فیلم‌های جشنواره فجر ۱۴۰۰ را از مجله سینماتیکت دنبال کنید.

کامران حجازی درباره احتمال اختصاص سانس‌های فوق العاده به این فیلم به ایسنا گفت: این مجموعه شامل چندین سالن کنفرانس، کلاس‌های آموزشی، نمایشگاه، غرفه، کافی شاپ و. پردیس سینمایی شکوفه در سال ۱۳۴۰ و در سه سالن با ظرفیت ۷۷۰ نفر تأسیس شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.