رهگیری پست خارج از کشور

Posted on

رهگیری پست خارج از کشور. رهگیری مرسولات پستی امروزه به عنوان نیاز مشتریان شناخته می شود و در صنعت پست ( پست بین المللی و داخلی ) به بخش جدا نشدنی آن تبدیل شده است. با استفاده از این کد و با مراجعه به سامانه رسمی پست کشور به راحتی می توانید مرسوله خود را رهگیری کنید.

رئیس جمهور اوکراین پیشنهاد آمریکا برای خروج از کشور را رد
رئیس جمهور اوکراین پیشنهاد آمریکا برای خروج از کشور را رد from shahed.news

برای پیگیری مرسوله و یا نامه پستی باید یکی از موارد زیر را داشته باشید. رهگیری مرسولات سازمانی از طریق کد ussd. در صورتیکه مسافر پس از عزیمت از کشور امکان نگهداری لوازم خود را نداشته باشد و یا به دلیل جلوگیری از پرداخت انبار داری در مقصد نیاز به ارسال با تاخیر محموله خویش را داشته باشد، تی اکسپرس کالای ایشان را در انبارهای مسقف نگهداری و.

این اتفاق را می‌توانیم یک پیشرفت برای صنعت حمل و نقل بین المللی ایران بدانیم.

ارسال مرسولات پستی به کانادا. شماره ۱۰ یا ۲۰ رقمی قبض دوم مرسوله پیشتاز. برای رهگیری مرسوله پستی به خارج از کشور تمامی استانداردهای مشخص شده رعایت شده و هر نکات فنی که در این مورد وجود دارد رعایت گشته است.سرعت ارسال بسته های پستی به خارج از کشور در گذشته تا.

سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست سعی در ثبت درج اطلاعات لحظه به لحظه ای جابه‌جایی مرسولات پستی مشتریان را بر عهده دارد.

ارسال بسته پستی به خارج از کشور یا بالعکس، عموما با نام پست بین‌المللی شناخته می‌شود. برای اینکار پس از ورود به سایت اداره پست کافی است به قسمت خدمات الکترونیکی پست مراجعه کنید و روی گزینه رهگیری مرسولات خارجه کلیک کنید. برای رهگیری مرسوله پستی ( مرسوله سازمانی ) باید از کد دستوری #110* استفاده کنید و طبق مراحل زیر پیش روید.

رهگیری پست خارج از کشور ؛ استفاده از خدمات پست داخلی و خارجی، یکی از بهترین روش‌های ممکن برای ارسال مرسولات می‌باشد.

سرعت ارسال بسته های پستی به خارج از کشور در گذشته تا حدودی زمان می برد ولی امروزه سرعت ارسال آنها بسیار بالا می باشد و در کمترین زمان بسته به. این روش برای رهگیری مرسولات پستی در خارج از کشور نیز جواب می دهد. برای پیگیری مرسوله و یا نامه پستی باید یکی از موارد زیر را داشته باشید.

شاید پیشینه به وجود آمدن آن را بتوان در دهه نود میلادی جست و جو نمود.

با نصب دستگاه‌های ips و ارتقای آن توسط اتحادیه جهانی پست، مشتریان از طریق رایانه‌های شخصی یا در دفاتر پستی با امکاناتی که اتحادیه پیش‌بینی کرده با ورود به آدرس الکترونیکی www.post.ir در قسمت سرویس‌های فعال و از طریق لینک رهگیری مرسولات می‌توانند مرسوله خود را در خارج از مرزها. کشور کانادا با دارا بودن بیش از 400 هزار نفر تبعه ایرانی به عنوان یکی از بزرگترین مقصد ایرانیان برای مهاجرت و تحصیل می باشد، از این رو ارسال مرسولات پستی بین دو کشور دارای اهیمت زیادی می باشد. پیگیری مرسوله پستی از طریق پیامک سامانه استعلام مرسوله پستی با.

برای رهگیری مرسوله پستی به خارج از کشور تمامی استانداردهای مشخص شده رعایت شده و هر نکات فنی که در این مورد وجود دارد رعایت گشته است.

خدمات پستی برای ارسال مدارک وکالابا سریعترین روشهای حمل به سراسر دنیا،پست سریع بین المللی تی ان تی ایران یعنی انتخاب سریعترین روش ارسال نمونه کالا و مدارک به اروپا و سراسر جهان، یعنی انتخاب بهترین روش حمل کالا از چین ،. پیگیری پست خارج از کشور. سایت سامانه رهگیری مرسولات و نامه های پستی newtracking.post.ir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.