ربات چت ناشناس روبیکا

Posted on

ربات چت ناشناس روبیکا. در همین رابطه در زندگی اجتماعی شیوه های گوناگونی. اطلاعات کاربران در این ربات بصورت کاملا محرمانه محفوظ خواهد بود !

سورس ربات چت ناشناس سورس سیتی فروشگاه انواع سورس
سورس ربات چت ناشناس سورس سیتی فروشگاه انواع سورس from sourcecity.ir

شما فقط میتوانید 10 ربات بسازید با هر حساب کاربری! در ادامه چند نمونه از بزرگترین و بهترین ربات تلگرام دوست یابی و ناشناس را معرفی میکنیم که امیدواریم استفاده کنید. یعنی بدون نمایش شماره شما و فاش شدن اطلاعاتتان برای افراد ، با.

ارسال پیام عادی یا فوروارد به کاربران ربات (تبلیغات) تعیین کانال.

ورود به ربات ملو گپ. ربات هایی که امکانات خوبی را برای اعضا خود فراهم کرده اند. گپو گرام یک ربات ساده با طراحی کاربر پسند و زیبا می باشد که به کاربران خود امکانات جستجو و آشنا شدن با افراد نزدیک خود با جی پی اس و چت بصورت ناشناس با افراد ناشناس را می دهد !

این ربات شما را به صورت تصادفی به شخصی ناشناس متصل میکند و میتوانید باهم گفتگو کنید.

ارتباطات اجتماعی یکی از مهم ترین مهارت هایی است که باید به خوبی آن را فرا گیریم. از جمله امکاناتی که در این روبات وجود دارد، میتوان به قابلیتهای زیر اشاره کرد. سورس ربات چت ناشناس یکی از کامل ترین و حرفه ای ترین سورس هاست که با نسخه های منتشر شده در سایت های دیگر کاملا متفاوت است.

اطلاعات کاربران در این ربات بصورت کاملا محرمانه محفوظ خواهد بود !

صفحه توسعه دهندگان و api ربات های روبیکا : همچنین امکانات ویژه ای داره مثل: ربات تلگرام «هم صحبت من»؛ دوست یابی و گفتگو با افراد ناشناس.

ساخت ربات چت ناشناس ساخت ربات دوستیابی.

لیست ربات های تلگرامی که در این مقاله به معرفی آنها می پردازیم. ربات ببا افراد نزدیک و هم سن با کلی امکانات جدید و فوق العاده ️ 📡 میتونی افراد #نزدیک خودتو پیداکنی و باهاشون آشنا شی 💬 میتونی به صورت #. ربات‌ تلگرام نوعی حساب کاربری ویژه است که برای ارسال و دریافت اتوماتیک پیام (در این مورد پیام ناشناس) طراحی شده است و کاربران می‌توانند با ارسال دستورات گوناگون با ربات‌ها در ارتباط باشند.

شما فقط میتوانید 10 ربات بسازید با هر حساب کاربری!

امکان بلاک کردن کاربر متخلف از ربات. در ادامه چند نمونه از بزرگترین و بهترین ربات تلگرام دوست یابی و ناشناس را معرفی میکنیم که امیدواریم استفاده کنید. ربات هیدن چت {hiddenchat2_bot} برای افزودن ربات ابتد روی لینک بالا کلیک کنید و.

Leave a Reply

Your email address will not be published.