دوست دارم به ترکی قشقایی

Posted on

دوست دارم به ترکی قشقایی. به چشمانت نگاه نکنم چشم به چه دردم می‌‌خورد. غملروندن بیر زامان شاهلیق ائدردیم عالمه.

ابراز عشق و احساسات و دوست داشتن و دوستت دارم به ترکی
ابراز عشق و احساسات و دوست داشتن و دوستت دارم به ترکی from www.youtube.com

فراموش نکنیم ایل به ما در هر شرایطی نیاز دارد به زبان و ادبیات و موسیقی ایلی بیش از هر چیز بها بدهیم و در جهت تقویت و احیا آن بکوشیم. آغاجلارا یازدیم آدینی*یاندیردیلار*گوی اوزونه یازدیم یاخیش اولوب آخدیلار*بو دفه قلبیمه یازیرام اولوم آنجاق سیلر آدینی اوردان. نظر کلی درباره قشقایی ها این است که اجدادشان از قراوالان لشکر هلاکوخان و تیمور بودند و از ترکستان به سمت ایران آمده اند.

کلیپ قشقایی//استوری قشقایی//کلیپ غمگین قشقایی//کلیپ ترکی غمگین

دانلود اهنگ ترکی قشقایی mp3. اسامی پسرانه:نامهای پسرانه بیشتر از صفت شجاعت و دلاوری گرفته شده اند. عطرون آلاردیم هر سحر, یللراَسنده سئوگیلیم, ایل گلیب.

ترکی استانبولی (به ترکی استانبولی:

منتظر اس ام اس هایی ترکی (قشقایی)شما هستیم: اسمتو روی درخت نوشتم سوزوندن روی آسمان نوشتم بارن شده و. دوستت دارم را می توانیم زیباترین جمله ای بدانیم که انسان آن را ساخته است تا عشق و احساس خود را به طرف مقابلش ابراز کند.

تا زمانی که چشمان تو در چشمانم، دستان تو در دستانم ، عشق تو در قلبم، و یاد تو در روح من باشد تو را دوست می دارم.

Türkçe) یا ترکی ترکیه (türkiye türkçesi) یکی از زبان‌های شاخه جنوب غربی یا گروه اوغوز، زبان‌های ترکی است که ۸۸٬۰۰۰٬۰۰۰ نفر در سراسر جهان به عنوان زبان نخست یا دوم با. کلیپ غمگین قشقایی//کلیپ ترکی غمگین//کلیپ قشقایی غمگین برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

دوستان من خودم ترک اصل ایل قشقایی هستم حمید احمدی بهترین خواننده ترکی است که من همه ی سازاش بلندم یعنی اینکه ما در عروسی هامون حمید احمدی رو می زاریم و با دستمال هفت رنگمون بازی می کنیم

فقط زمانی این عبارت را به کار ببرید که از احساسات و دوست داشتنتان نسبت به طرف مقابل مطمئن هستید.you mean so much to me. گفتن «دوستت دارم» به زبان ترکی استانبولی مثل همه زبان های دیگر دنیاست. سنی سویوروم دوستت دارم به زبان اوکراینی :

اسامی ترکی همراه با معنی فارسی در ایل قشقایی.

موزیک شاد قشقایی حمید احمدی. دوستت دارم = seni seviyorum عشق و علاقه = sevgi شک کن = şüphe et عشق = aşk بیصدا = sessiz محبت = sevgi Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye.

Leave a Reply

Your email address will not be published.