دعای معراج صوتی

Posted on

دعای معراج صوتی. 4 دعای معراج از زبان پیامبر (ص) 5 خواص دعای معراج. با عشق تقدیم میکنم به همه.

برنامه دعای معراج صوتی دانلود کافه بازار
برنامه دعای معراج صوتی دانلود کافه بازار from cafebazaar.ir

دانلود نسخه صوتی دعای معراج با صدای امین رستمی. دانلود دعای معراج (فایل صوتی) دعای معراج دعایی است که شان آن بسیار بزرگ و عظیم میباشد. دعای معراج یکی از دعاهای نورانی و پرفضیلتی است که گفته می شود مختص حضرت محمد (ص)؛ پیامبر بزرگوار اسلام است و برای آن خواص و آثار فراوانی ذکر شده است؛ در این مطلب قصد داریم تا به بررسی آن بپردازیم.

یا سَیِّدُ یا سَنَدُ یا صَمَدُ یا مَنْ لَهُ الْمُسْتَنَدُ اِجْعَلْ لی فَرَجاً وَ مَخْرَجاً مَمّا اَنا فیهِ وَاکْفِنی فِیهِ.

متن و پخش صوتی دعای معراج به همراه ترجمه آن. فایل صوتی کامل دعای معراج. دعای معراج یکی از دعاهای نورانی و پرفضیلتی است که گفته می شود مختص حضرت محمد (ص)؛ پیامبر بزرگوار اسلام است و برای آن خواص و آثار فراوانی ذکر شده است؛ در این مطلب قصد داریم تا به بررسی آن بپردازیم.

این ویدئو (دعای معراج) را خود امین رستمی عزیز در صفحه شخصی خود در فیسبوک منتشر کرده بود که ما نیز آن را در اختیار شما عزیزان می گذاریم به وبلاگ ما نیز سر بزنید Shahrnet.niloblog.com

متن دعای معراج به عربی. از رسول خدا روایت شده که وقتی در شب معراج به آسمان رفتم، هفتاد هزار حجاب را طی کردم تا رسیدم به حجاب قدرت. 3 فایل صوتی دعای معراج.

متن و ترجمه کامل دعای معراج + فضیلت و رازهای شب معراج

آن شبی که مرا به معراج بردند از تمامی آسمان‌ها گذشتم تا به آسمان. در این مطلب از وبسایت تاروت رنگی ابتدا متن و ترجمه دعای معراج را مشاهده کرده و سپس می توانید توضیحاتی را درباره این دعا مطالعه بفرمایید. پس تا انتها با ما.

دانلود دعای معراج برای موبایل.

ادعیه و زیارات دعا و نیایش ادعیه و زیارات. مارس 25, 2021 آهنگ و نوحه 0. فقط صوت امین رستمی کامل نیست ولی بسیار زیباست.

با عشق تقدیم میکنم به همه.

چون به مقام جبرئیل رسیدم گفتم یا جبرئیل این چه. دعای معراج با صدای امین رستمی. دانلود دعای معراج 2 صوتی.

Leave a Reply

Your email address will not be published.