دعای معراج صوتی سماواتی

Posted on

دعای معراج صوتی سماواتی. اللهم صل علی محمد و آل محمد. دریافت دعا مجیر با صدای مهدی سماواتی در 2 نسخه نسخه اول به همراه ترجمه فارسی مدت زمان:

دعای معراج صوتی و متنی کامل +تصویری دانلود نصب برنامه
دعای معراج صوتی و متنی کامل +تصویری دانلود نصب برنامه from www.pinterest.com

دانلود کلیپ تصویری دعای معراج. از مرحوم کفعمی نقل است که از اصلی ترین اثر دعای مجیر، آمرزش گناهان است. در متون دینی، دعا به عنوان یکی از راههای ارتباط.

دریافت دعا مجیر با صدای مهدی سماواتی در 2 نسخه نسخه اول به همراه ترجمه فارسی مدت زمان:

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید. ادعیه و اعمال ماه رجب و شعبان. دانلود دعاي سمات با صداي مهدي سماواتي مدت زمان:

00:20:05 دانلود نسخه تصویری دعای مجیر با صدای حاج مهدی سماواتی

ابوالحسن مظفری/ همراه با ترجمه انگلیسی/ recitation: 3.3]دانلود متن و خواص دعای معراج pdf و صوتی با صدای فرهمند و امین رستمی متن دعای معراج به عربی برای دانلود دعای معراج pdf و دانلود صوتی دعای معراج و پخش آنلاین و عکس دعای معراج به صورت خوانا در اندازه. «آن شبى که مرا به معراج بردند از تمامى آسمانها گذشتم تا به آسمان هفتم رسیدم و آنچه دیدم بودم و با خداى تعالى بدون واسطه سخن گفتم و مراجعت نمودم چون به.

به مناسبت فرا رسیدن روز عرفه، برای شما دانلود دعای عرفه صوتی Mp3 از مجموعه بهترین مداحان از جمله حاج میثم مطیعی ، حاج محمود کریمی، شیخ حسین انصاریان، محسن فرهمند، حاج منصور ارضی، مهدی سماواتی.

در متون دینی، دعا به عنوان یکی از راههای ارتباط. دانلود نسخه صوتی دعای توسل با صدای حاج مهدی سماواتی. دانلود فایل صوتی دعاها و زیارت ها mp3 :

در آن نوشته شده جبرئیل عرض.

دانلود کلیپ تصویری دعای معراج. برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید. یک قدم تا خدایی شدن.

ادعیه و زیارات با صدای استاد حاج مهدی سماواتی.

Mahdi samavati/ persian translation by: اي آقا، اي تکیه گاه، اي. دعای معراج با صدای امین رستمی.

Leave a Reply

Your email address will not be published.