درمان شپش با سوره نبا

Posted on

درمان شپش با سوره نبا. هر کس سوره نبأ را قرائت نماید خداوند در روز قیامت از شراب خنک به وی بنوشاند. دو قاشق غذا خورى سرکه را در یک لیتر آب حل کنید، سپس تمام سر و موها را با این محلول خیس کنید.

ترتيب سوره هاي جزء سي ام قرآن كريم در قالب شعر سامانه
ترتيب سوره هاي جزء سي ام قرآن كريم در قالب شعر سامانه from iranpalliative.ir

هر کس سوره نبأ را بر پوست آهویی با گلاب و زعفران بنویسد و با خود همراه داشته باشد خوابش کم و بیداری اش زیاد می شود و در امان و حفظ خداوند خواهد بود و اگر نوشته این سوره را به بازو ببندد موجب زیاد شدن نیرویش می شودو منوشیدن آب شسته شده سوره نبأ بیماری. درمان شپش با سوره نبا و دعا یک آرامش قلبی در برابر نگرانی بیماری می باشد. در مصباح کفعمی نیز امده است:

از بین بردن شپش سر با روغن درخت چای.

درمان با قرآن، ص 135. سوره نبا یا ««عم یتسائلون»، «التساول»، «المعصرات» (2) و هفتاد و هشتمین سوره قرآن و مکی است و 40 آیه دارد. برای درمان وسواس، [۱] راه حل‌های متعدد عملی، فکری و زبانی در آموزه‌های دینی بیان شده است که در این‌ مطلب به برخی از آنها اشاره می‌شود:

پیامبر (صلی الله علیه و آله) در خصوص امکان درمان شپش با سوره نبا می فرماید :

در آن خیر زیادی است سوره: هر کس سوره نبأ را بر پوست آهویی با گلاب و زعفران بنویسد و با خود همراه داشته باشد خوابش کم و بیداری اش زیاد می شود و در امان و حفظ خداوند خواهد بود و اگر نوشته این سوره را به بازو ببندد موجب زیاد شدن نیرویش می شودو منوشیدن آب شسته شده سوره نبأ بیماری. جلوگیری از گرفتن شپش در کودکان سخت است ، زیرا آن‌ها در تماس نزدیک با یکدیگر هستند ، اما می‌توان مقداری شانس گرفتن شپش را به‌صورت غیرمستقیم در کودکان کاهش داد :

سوره نبا یا ««عم یتسائلون»، «التساول»، «المعصرات» «1» و هفتاد و هشتمین سوره قرآن و مکی هست و 40 آیه دارد.

در مصباح کفعمی نیز امده است: «بر هیچ مؤمنى چهل روز نمی‌گذرد، مگر این‌که گرفتار وسوسه می‌شود. وقتی برای درمان شپش روش های سنتی و شیمیایی را امتحان می کنیم و از شپش کش ها و ضد شپش ها استفاده می کنیم و نتیجه نمی گیریم.

0 نفر لایک کرده اند.

در مصباح کفعمی نیز امده است: راهکارهای خانگی و تاثیرگذار برای درمان شپش سر. برخی والدین، مایونز را برای درمان شپش سر مفید می دانند، در حالی که سرکه و یا روغن درخت چای از بهترین مواد طبیعی برای درمان شپش سر می باشند.

درمان شپش سر با استفاده از سرکه:

درمان شپش با سوره نبا. رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم در فضیلت این سوره می فرمایند: هر كس سوره نبأ را قرائت نماید خداوند در روز قیامت از.

Leave a Reply

Your email address will not be published.