دانلود کتاب تکه هایی از یک کل منسجم

Posted on

دانلود کتاب تکه هایی از یک کل منسجم. این کتاب با زبانی شیرین و روان به موضوعاتی مانند: این یعنی رشته‌ای باریک و نازک از صمیمیت که در لحظه‌ای کوتاه.

تکه هایی از یک کل منسجم اثر پونه مقیمی فروشگاه آنلاين کتاب
تکه هایی از یک کل منسجم اثر پونه مقیمی فروشگاه آنلاين کتاب from www.ketab-khan.com

این کتاب درست مثل عنوانش از جمع‌آوری تکّه‌های جداگانه‌ای خلق شده که هرکدام به‌تنهایی به بخشی از چالش‌های ما می‌پردازد. تکه‌هایی از یک کل منسجم. دانلود با سرعت 32 kbps غیر مستقیم.

تکه‌هایی از یک کل منسجم هم به روش بلاگ کردن نوشته ‌شده.

دانلود با سرعت 32 kbps غیر مستقیم. پونه مقیمی , کتابهای صوتی لینک کوتاه : دانلود با سرعت 16 kbps غیر مستقیم.

این یعنی رشته‌ای باریک و نازک از صمیمیت که در لحظه‌ای کوتاه.

کتاب «تکه هایی از یک کل منسجم» را می توان چکیده ا ی از کتاب های هنر خوب زندگی کردن، هنر شفاف اندیشیدن، شفای زندگی و پروژه شادی در نظر گرفت اما بر خلاف کتاب هاب معمول که نوعی مثبت اندیشی کاذب را توصیه می کنند این کتاب در. دانلود رایگان کتاب تکه هایی از یک کل منسجم اثر پونه مقیمی نشر بینش نو |. Pdf+ دانلود رایگان کتاب تکه هایی از یک کل منسجم تاريخ انتشار:

فارغ از اینکه، پونه مقیمی، بخش‌هایی از.

مضمون اصلی این کتاب مسائل روانشناختی و روابط بین افراد است. کتاب «تکه‌هایی از یک کلّ منسجم» یک اثری بومی‌سازی‌شده از همین آدسته است که توسط «پونه مقیمی»، روان‌درمان‌گر ایرانی، به نگارش درآمده. معرفی کتاب تکه هایی از یک کل منسجم اثر پونه مقیمی.

این کتاب شامل متن‌های کوتاه دو و سه صفحه‌ای در ۹ فصل است که در طول ۳ سال نگاشته شده است.

5 نوامبر 19 133697 بازديد pdf+ دانلود رایگان کتاب مثل خون در رگ های من (نامه های احمد شاملو به آیدا) تاريخ انتشار: بدون دیدگاه دسته بندی : دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی و نرم افزار.

او تحصیلات خود را نیز در رشته‌ روانشناسی بالینی و در مقطع کارشناسی ارشد تکمیل.

معرفی کتاب تکه هایی از یک کل منسجم. در فروش کتاب, کتاب به صورت فیزیکی تحویل داده خواهد شد. پونه مقیمی، متولد سال ۱۳۶۱ روانشناس و درمانگر است.

Leave a Reply

Your email address will not be published.