دانلود نسخه قدیمی موبوگرام 1 با حالت روح

Posted on

دانلود نسخه قدیمی موبوگرام 1 با حالت روح. یعنی از ابتدا موبوگرام هایی برای شما قرار داده شده اند که حالت روح دارند و در ادامه ی ورژن های جدید. چهارم , دانلود موبوگرام قدیمی با حالت روح , موبوگرام برای کامپیوتر , موبوگرام دسکتاپ , موبوگرام فارسی , هک موبوگرام , دانلود.

دانلود Mobogram T5.4.0M11.4.0 موبوگرام اصلی جدید با حالت
دانلود Mobogram T5.4.0M11.4.0 موبوگرام اصلی جدید با حالت from androidgozar.com

چهارم , دانلود موبوگرام قدیمی با حالت روح , موبوگرام برای کامپیوتر , موبوگرام دسکتاپ , موبوگرام فارسی , هک موبوگرام , دانلود. یکی از محبوب ترین امکانات موبوگرام قدیمی ، حالت روح می باشد. نسخه قرار داده شده جهت دانلود نسخه غیر رسمی موبوگرام است.

دانلود نسخه جدید موبوگرام رایگان بهترین نسخه غیررسمی تلگرام است که دارای قابلیت های پیشرفته و.

برای دانلود موبوگرام آپدیت جدید اصلی و نسخه قدیمی حالت روح دار اندروید با ما همراه باشید. دانلود موبوگرام قدیمی با حالت روح. یکی از محبوب ترین امکانات موبوگرام قدیمی ، حالت روح می باشد.

ویژگی های برنامه موبوگرام :

همین ویژگی های جدید و فارسی بودن کامل آن باعث شده است طرفداران زیادی در ایران و جهان پیدا کند. دانلود اخرین نسخه موبوگرام با حالت روح بایگانی | اسدروید دانلود اخرین نسخه موبوگرام با حالت روح. با دانلود موبوگرام بدون فیلتر برای اندروید می توانید از امکانات گسترده نظیر حالت روح و پشتیبانی کامل از زبان فارسی استفاده کنید.

دقت کنید نسخه های قدیمی و جدید موبوگرام (ورژن اول تا آخر موبوگرام) با توجه به حالت روح آن ها تنظیم شده اند،.

دانلود تلگرام طلایی با لینک مستقیم. نسخه جدید اپلیکیشن موبوگرام اصلی برای اندروید دریافت با لینک مستقیم حجم:

همچنین اگر بخواهید از موبوگرام دو یا سه دارای حالت روح استفاده کنید ، به همین روش ابتدا باید به این ورژن قدیمی موبوگرام بیایید و نسخه قدیمی موبوگرام را دانلود فرمائید سپس از نسخه های دارای حالت روح که برای شما قرار داده ایم استفاده کنید.

موبوگرام از محبوب ترین و مشهورترین نسخه های غیررسمی در بین کاربران ایرانی است که از api های رسمی تلگرام برای اتصال به سرورهای آنها استفاده می. در صورتی که دو اکانت تلگرام دارید با خرید موبوگرام می توانید نسخه دوم یعنی موبوگرام دوم را به صورت رایگان دانلود و نصب نمایید و هر دو اکانت را در موبوگرام مدیریت کنید هر دو کاربر فعال می باشد و پیام های جدید هر دو اکانت به صورت جداگانه نمایش داده می شود. اپلیکیشن موبوگرام mobogram یک اپلیکیشن عالی از نسخه تلگرام می باشد که توسط گروه خلاق و مبتکر هانیستا طراحی شده که توانسته به خوبی امکانات بی نظیری به تلگرام اضافه کند و آن را به ایرانیان عزیز به مبلغ فقط 5 هزار تومان عرضه کند.

در وضعیت روح کسی متوجه آنلاین بودن شما نشده و.

در نسخه های قدیمی موبوگرام، حالت روح به سادگی و با لمس یک گزینه در همان صفحه نخست برنامه، قابل فعال سازی بود. همانطور که اطلاع دارید ، در موبوگرام قدیمی حالت روح به راحتی در دسترس بود و. دانلود موبوگرام ۳ قدیمی با حالت روح.

Leave a Reply

Your email address will not be published.