دانلود نرم افزار سوره یاسین با صدای فرهمند

Posted on

دانلود نرم افزار سوره یاسین با صدای فرهمند. ترتیب بانوای زمان حجم دانلود پخش ۰۱ فرهمند ۰۰:۱۶:۴۲ ۲.۸۷ mb ۰۲ مهدی سماواتی ۰۰:۱۴:۰۱ read more. این زیارت با صدای استاد فرهمند آزاد با ترجمه فارسی اماده شده است وقابلیت نصب روی آندروید 2.1 و بالاتر.

زیارت آل یاسین با صدای استاد فرهمند ویژه ناشنوایان
زیارت آل یاسین با صدای استاد فرهمند ویژه ناشنوایان from www.ziaossalehin.ir

قابلیت پخش صوت و مرور خودکار خطی و صفحه ای می باشند. بازگشت به صفحه اصلی قرآن. این زیارت با صدای استاد فرهمند آزاد با ترجمه فارسی اماده شده است وقابلیت نصب روی آندروید 2.1 و بالاتر.

پیامبر اکرم (ص) فرمودند :

این دعاها بر روی بسیاری از گوشی های سونی. با سلام خدمت دوستداران کلام وحی. ترتیب بانوای زمان حجم دانلود پخش ۰۱ فرهمند ۰۰:۱۶:۴۲ ۲.۸۷ mb ۰۲ مهدی سماواتی ۰۰:۱۴:۰۱ read more.

این نرم افزار مخصوص موبایل های اندروید بوده و توسط آقای علی آقاسی زاده ساخته شده است.نرم افزار.

گرافیک مناسب *پخش صوتی کاملاً آفلاین دعا با. متن و ترجمه سوره واقعه همراه فایل صوتی. توسط rmombeni در انجمن نرم افزار های موبایل و تبلت پاسخ:

سوره مبارکه یس سوره ای است مکی، بیست و ششمین سوره قرآن کریم، جزء ۲۳، دارای ۸۳ آیه شریفه، صفحه ۴۴۰ الی ۴۴۵، بعد از سوره.

از زیارت‌نامه‌های مشهور امام زمان(ع) است که با جملۀ «سلامٌ عَلی آلِ یاسین» آغاز می‌شود. قابلیت پخش صوت و مرور خودکار خطی و صفحه ای می باشند. ترتیل قرآن با قرائت استاد شاطری به تفکیک 30 جزء.

زیارت ال یاسین با صدای غلامرضازاده هم را بگذارید.

این زیارت با صدای استاد فرهمند آزاد با ترجمه فارسی اماده شده است وقابلیت نصب روی آندروید 2.1 و بالاتر. + نوشته شده در بیستم تیر ۱۳۹۴ ساعت 17:45 توسط جواد | نظرات. به خدا دوست داشتم سوره یاسین در قلب هر یک از افراد امت من جای.

دانلود نرم افزار ترتیل سوره یس برای موبایل اندروید.

نرم افزار زیارت آل یاسین ,شامل متن و قرا ئت صوتی یا صدای استاد فرهمند آزاد به همراه ترحمه فارسی است. زیارت آل یس (امام زمان عج) 1,903: به تصریح برخی علما، از بهترین زیارت‌های امام زمان است و می‌توان در همه اوقات آن را قرائت کرد.(با صدای فرهمند و سماواتی) ‏امکانات.

Leave a Reply

Your email address will not be published.