دانلود شبیه ساز پلی استیشن 3 برای اندروید

Posted on

دانلود شبیه ساز پلی استیشن 3 برای اندروید. Ppsspp gold نام نرم افزاریست که امکان اجرای بازی های پلی استیشن پرتابل یا همان psp بر روی اندروید را برای شما فراهم می کند. بهترین نرم افزار شبیه ساز پلی استیشن، ppsspp gold است.

شبیه ساز پلی استیشن ۲ برای اندروید ؛ همراه با لینک دانلود
شبیه ساز پلی استیشن ۲ برای اندروید ؛ همراه با لینک دانلود from geekitor.com

این مورد برای پلی استیشن 3 هم درست است. امروز گیم نکست قصد دارد تا به شما عزیزا و کاربران گیم نکست آخرین و جدیدترین شبیه ساز موجود پلی استیشن ۳ برای اندروید معرفی کند. در این مقاله پنج شبیه ساز پلی استیشن ۲.

با پیشرفت تکنولوژی، بالاخره می‌توانیم بازی‌های پلی استیشن ۲ را روی دستگاه‌های اندرویدی بازی کنیم.

Epsxe نام شبیه ساز محبوب پلی استیشن 1 جهت اجرای بازی های ps1 در ویندوز، لینوکس، مک و حتی اندروید می باشد. Ppsspp gold نام نرم افزاریست که امکان اجرای بازی های پلی استیشن پرتابل یا همان psp بر روی اندروید را برای شما فراهم می کند. تنظیمات اولیه یا به اصطلاح کانفیگ شبیه ساز انجام شده است و اکنون برای اجرای بازی آماده است برای اجرای بازی ها می توانید از مراحل زیر استفاده کنید.

درست مثل موتور‌های شبیه‌ساز اندروید، شبیه‌ساز Rpcs3 به کاربران رایانه‌های شخصی اجازه‌ می‌دهد که بازی‌های پلی استیشن 3 را روی سیستم عامل خود اجرا کنند.

تگ هااتصال دسته به گوشی اندروید اجرای بازی های پلی استیشن روی اندروید دانلود بازی قارچ خور قدیمی دانلود شبیه ساز نینتندو ds شبیه ساز پلی استیشن ۲ برای اندروید ؛ همراه با لینک دانلود. تاریخ انتشار رسمی بازی :

دانلود شبیه ساز پلی استیشن 3 برای کامپیوتر، با برنامه Rpcs3 و اجرای آن می توانید بازی های Ps3 را بر روی Pc خود اجرا کرده و از آن.

این برنامه موفق ترین و معروف ترین شبیه ساز پلی استیشن برای اندروید است و با 99 درصد از بازی ها پلی استیشن سازگاری دارد. بنابراین ، اگر می خواهید بازی ای را با فرمت pkg اجرا کنید ، مراحل زیر را دنبال کنید: ابتدا از منوی file گزینه pkg format را انتخاب.

با توجه به معماری سخت افزاری خاص Ps3، این نرم افزار توانسته است تجربه بازی های Ps3 با عملکرد عالی را به خوبی فراهم کند.

دانلود شبیه ساز پلی استیشن1 fpse v11.221.899 برای اندروید در این مقاله پنج شبیه ساز پلی استیشن ۲. با بهترین شبیه ساز پل استیشن برای اندروید شروع میکنیم:

در سربرگ Cdvd و گزینه Iso Selector فایل بازی دانلود کرده.

شبیه ساز پلی استیشن 1. طبق اعلام سایت منبع این. این اپلیکیشن، سریع ترین شبیه ساز ps2 برای اندروید می‌باشد که در گوشی‌های هوشمند samsung galaxy s8 \ mi6 \ huawei p10 \ snapdragon 835 inside، شبیه ساز.

Leave a Reply

Your email address will not be published.