دانلود سوره یاسین صوتی فرهمند

Posted on

دانلود سوره یاسین صوتی فرهمند. دانلود نسخه صوتی زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند. متن و ترجمه سوره واقعه همراه فایل صوتی.

دانلود برنامه سوره یس صوتی+دعای آل یاسین برای اندروید مایکت
دانلود برنامه سوره یس صوتی+دعای آل یاسین برای اندروید مایکت from myket.ir

استغاثه به امام زمان (عج) 2,095: از رسول خدا روایت شده است قرائت کننده این سوره در نزد خدا. سوره الرحمن ملقب به عروس قرآن، پنجاه و پنجمین سوره قرآن است که در جزء ۲۷ جای دارد

00:28:38 دعای قرآن به سر گرفتن در شب قدر با صدای محسن فرهمند دانلود نسخه صوتی مراسم قرآن به.

سوره الرحمن ملقب به عروس قرآن، پنجاه و پنجمین سوره قرآن است که در جزء ۲۷ جای دارد دانلود ترتیل سوره یس با صدای استاد شهریار پرهیزکار (3.43 mb) قرآن. دانلود نسخه تصویری زیارت آل یاسین با صدای محسن فرهمند.

شما می توانید در ادامه مطلب صوت این سوره را در سبک های مجلسی، تلاوت و تجوید از این استاد عزیز دانلود فرمایید.

سوره یس کامل صوت دوم مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید. دانلود سوره یاسین صوتی mp3 با صدای استاد فرهمند، پرهیزگار، عبدالباسط با لینک دانلود مستقیم و سریع با کیفیت اصلی و بالا از موزیران بصورت رایگان همراه پخش آنلاین / متن تکست آهنگ دانلود صوتی سوره ملک با صدای فرهمند با لینک دانلود مستقیم و سریع با کیفیت اصلی و بالا از موزیران بصورت رایگان همراه پخش آنلاین / متن تکست آهنگ

سوره يس دانلود گوش بده خواندن, سور قرآن کریم, قرآن را دانلود کنید و گوش کن Mp3 ، لینک مستقیم کامل

زیارت آل یاسین فرهمند + دانلود صوت. از رسول خدا روایت شده است قرائت کننده این سوره در نزد خدا. بهترین صوت سوره الرحمن را از معروف ترین قاری ها قرار داده ایم.

دانلود سوره یاسین Mp3 برای مراسم ختم.

دانلود تلاوت سوره الرحمن صوتی. سوره یاسین سوره 36 قرآن کریم است و با نام های دیگری چون عزیزه ، معمه (شامل شونده)، مدافعه قاضیه (دفع کننده برآورده) نیز شناخته میشود. دانلود برنامه سوره یاسین صوتی , دانلود صوتی سوره یس برای from myket.ir.

بهترین صوت سوره یاسین را از معروف ترین قاری ها قرار داده ایم.

از کانال سرباز گمنام امام زمان عج. متن و ترجمه سوره واقعه همراه فایل صوتی. در این بخش از سایت نیاز موزیک برای شما همراهان عزیز.

Leave a Reply

Your email address will not be published.