دانلود دعای کمیل سوزناک صوتی

Posted on

دانلود دعای کمیل سوزناک صوتی. دعای کمیل (دانلود متن، ترجمه و صوت) دعاى كميل بن زياد عليه الرحمة و آن از ادعيه معروفه است و علامه مجلسى رحمة الله عليه فرموده كه آن بهترين دعاها است و آن دعاى خضر عليه السلام است حضرت امير. هم اکنون می توانید دعای کمیل را با نوای مداحان مشهور ایرانی و عربی از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

دانلود برنامه دانلود دعای کمیل صوتی + متن برای اندروید مایکت
دانلود برنامه دانلود دعای کمیل صوتی + متن برای اندروید مایکت from myket.ir

دانلود دعای توسل برای موبایل از بیپ موزیک. هم اکنون می توانید دعای کمیل را با نوای مداحان مشهور ایرانی و عربی از سایت یاس دانلود دریافت نمایید. 00:20:05 دانلود نسخه تصویری دعای مجیر با صدای حاج مهدی سماواتی

دانلود نسخه تصویری دعای کمیل با صدای حاج مهدی سماواتی.

دانلود دعای کمیل سوزناک صوتی مهدی سلحشور برچسب ها حاج مهدی میرداماد دانلود مراسم کمیل میرداماد3/10/94 دعای کمیل حرم امام رضا. هم اکنون می توانید دعای کمیل را با نوای مداحان مشهور ایرانی و عربی از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

00:20:05 دانلود نسخه تصویری دعای مجیر با صدای حاج مهدی سماواتی

دانلود دعای کمیل صوتی سوزناک. صوت قرائت دعای کمیل حاج مهدی سلحشور. دعای کمیل با نوای محمود کریمی + صوت.

دعای کمیل یکی از دعاهای معروف شیعیان است که در شب‌های جمعه و شب.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام مراسم پرفیض مناجات شعبانیه با سخنرانی حجت الاسلام. این دعا دارای مضامین بلند و متعالی در شناخت خداوند و درخواست بخشش گناهان است. دعای کمیل (دانلود متن، ترجمه و صوت) دعاى كميل بن زياد عليه الرحمة و آن از ادعيه معروفه است و علامه مجلسى رحمة الله عليه فرموده كه آن بهترين دعاها است و آن دعاى خضر عليه السلام است حضرت امير.

ببینید | فرازی بسیار سوزناک از دعای شریف کمیل.

در ادامه دانلود دعای کمیل با صدای استاد محسن فرهمند را فراهم کرده ایم. زمزمه دعای کمیل حضرت امیرالمومنین علیه السلام را در این شب های ماه میهمانی خدا با نوای میثم مطیعی می شنوید. دانلود دعای کمیل سوزناک صوتی مهدی سلحشور.

مدت زمان :‌ 1 ساعت و 12 دقیقه.

علامه مجلسی دعای کمیل را بهترینِ دعاها. صوت/ دعای کمیل با نوای حاج سعید حدادیان صوت/ سرود زیبای آذری با نوای مهدی رسولی. برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.